Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia List Navigation

Sierpień 2017

III Ogólnopolski Zlot Dacii

25 sierpnia - 27 sierpnia
Folwark Zrębice, ul. Główna 17
Zrębice,Olsztyn42-256 Polska
+ Google Map

Serdecznie zapraszamy na III Ogólnopolski Zlot Dacii, który odbędzie się w dniach od 25 do 27 sierpnia 2017 roku. Miejscem wydarzenia będzie Folwark Zrębice niedaleko Olsztyna. Podczas imprezy łączącej miłośników Dacii, nie zabraknie atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i młodszych uczestników zlotu. Będą konkursy z nagrodami, ognisko oraz czas spędzony na dyskusjach motoryzacyjnych i nie tylko. Organizatorzy zapowiadają zabawę do samego rana.

Dowiedz się więcej »

XVI Letni Rajd Citroenów „a może nie nad morze…”

25 sierpnia - 27 sierpnia
Centrum Wypoczynkowo – Rehabilitacyjne ACTIV, ul. Mickiewicza 1c
Sypniewo,Wielkopolska64-915Polska
+ Google Map

Serdecznie zapraszamy na XVI Letni Rajd Citroenów "a może nie nad morze...". Tegoroczna impreza odbędzie się w terminie od 25 do 27 sierpnia 2017. Tym razem oprócz Wielkopolskiego, w planach są odwiedziny również województwa Zachodniopomorskiego (okolice Szczecinka). Baza zlotu zlokalizowana będzie w Wielkopolsce w Centrum Wypoczynkowo - Rehabilitacyjnym ACTIV na ul. Mickiewicza 1c w Sypniewie k/Jastrowia.   Więcej szczegółów (ceny, opcje zakwaterowania) znajdziecie na stronie Citroen Klub Poznań lub na fanpage'u klubu.

Dowiedz się więcej »
Wrzesień 2017

XI Ogólnopolski Zlot Peugeot Klub Polska

22 września - 24 września
Wąsosze, koło Ślesina, ośrodek Bernardynka, Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy - Bernardynka
Wąsosze, koło Ślesina,Wielkopolska62-561Polska
+ Google Map

Serdecznie zapraszamy właścicieli i miłośników wszystkich samochodów spod znaku lwa. Peugeoty małe, duże, mocne i słabe będą mile widziane na XI Ogólnopolskim Zlocie Peugeot Klub Polska. Impreza odbędzie się w miejscowości Wąsosze, koło Ślesina w okolicach ośrodka Bernardynka. Zlot odbędzie się od 22 do 24 września 2017 roku.

Dowiedz się więcej »
+ Export Events