Kto pierwszy, ten lepszy! Wielka wyprzedaż modeli Citroëna z rocznika 2013

0
128

Citroen-wyprzedaż-rocznika-2013-210x300 Kto pierwszy, ten lepszy! Wielka wyprzedaż modeli Citroëna z rocznika 2013

W ramach wyprzedaży rocznika 2013 w salonach CITROËNA dostępna jest cała gama modeli osobowych w różnych konfiguracjach. Rabaty sięgają nawet 24 500 złotych. Dodatkowo CITROËN proponuje promocyjne ubezpieczenie w cenie 1,99% wartości pojazdu.

Od czerwca do końca listopada CITROËN prowadził akcję, w ramach klienci pozostawiający w rozliczeniu lub do złomowania swój dotychczasowy samochód mogli liczyć na dodatkową premię wynoszącą aż do 8.000 PLN. Na koniec roku wszyscy klienci mogą skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnych rabatów na dostępne modele CITROËNA z rocznika 2013.

Warto przeczytać: 
Być jak López i Muller w Citroënie C-Elysee WTCC

Zarówno gama C, w tym również tegoroczna nowość w postaci Nowego Citroëna C4 Picasso i Grand C4 Picasso, jak i prestiżowa linia DS są objęte promocją. Rabaty sięgają nawet 24.500 PLN! Oprócz promocji cenowych, klienci mogą liczyć na ubezpieczenie Allianz lub PZU w cenie 1,99% oraz skorzystać z pełnej oferty promocyjnych kredytów i leasingów.

 

Na stronie http://epromocja.citroen.pl/ znajduje się pełna lista dostępnych u dilerów samochodów, istnieje także możliwość rezerwacji wybranego egzemplarza.

 

Warto przeczytać: 
Dwa samochody PSA pojechały w trybie autonomicznym z Paryża do Amsterdamu

 

źródło: Citroën Polska

pdf Kto pierwszy, ten lepszy! Wielka wyprzedaż modeli Citroëna z rocznika 2013

Galeria

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNa Barbórkę z żoną i FUCHSEM
Następny artykułStronniczy przegląd prasy: „Auto Moto” nr 12/2013
Krzysztof
Pasjonat francuskiej motoryzacji. Autor największej ilości artykułów i wiadomości. Miłośnik szybkiej sportowej jazdy po krętych drogach. Regularnie odwiedza targi motoryzacyjne, a jego testy samochodów należą do najdokładniejszych w Sieci. Nieustępliwy tropiciel nieścisłości i braku obiektywizmu w prasie motoryzacyjnej.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar

wpDiscuz