2004-2014 : 10 lat Francuskie.pl

Kto pierwszy, ten lepszy! Wielka wyprzedaż modeli Citroëna z rocznika 2013

Przez Krzysztof dnia 2013/12/03 o 18:06 w Wiadomości

Citroen wyprzedaż rocznika 2013

W ramach wyprzedaży rocznika 2013 w salonach CITROËNA dostępna jest cała gama modeli osobowych w różnych konfiguracjach. Rabaty sięgają nawet 24 500 złotych. Dodatkowo CITROËN proponuje promocyjne ubezpieczenie w cenie 1,99% wartości pojazdu.

Od czerwca do końca listopada CITROËN prowadził akcję, w ramach klienci pozostawiający w rozliczeniu lub do złomowania swój dotychczasowy samochód mogli liczyć na dodatkową premię wynoszącą aż do 8.000 PLN. Na koniec roku wszyscy klienci mogą skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnych rabatów na dostępne modele CITROËNA z rocznika 2013.

Zarówno gama C, w tym również tegoroczna nowość w postaci Nowego Citroëna C4 Picasso i Grand C4 Picasso, jak i prestiżowa linia DS są objęte promocją. Rabaty sięgają nawet 24.500 PLN! Oprócz promocji cenowych, klienci mogą liczyć na ubezpieczenie Allianz lub PZU w cenie 1,99% oraz skorzystać z pełnej oferty promocyjnych kredytów i leasingów.

 

Na stronie http://epromocja.citroen.pl/ znajduje się pełna lista dostępnych u dilerów samochodów, istnieje także możliwość rezerwacji wybranego egzemplarza.

 

 

źródło: Citroën Polska

Bądź z nami Francuskie.pl na Twitterze, zostań fanem na Facebooku. Bądź poinformowany na bieżąco dzięki RSS

The following two tabs change content below.
Krzysztof

Krzysztof

redaktor naczelny w Francuskie.pl
Wielki pasjonat francuskiej motoryzacji. Autor największej ilości artykułów i wiadomości. Miłośnik szybkiej jazdy po krętych drogach. Regularnie odwiedza targi motoryzacyjne, a jego testy samochodów należą do najdokładniejszych w Sieci. Tropiciel nieścisłości i kłamstw w prasie motoryzacyjnej.

Galeria zdjęć


 

Skomentuj

© 2004-2014 Wszelkie prawa zastrzeżone. © Jędrzej Chmielewski. Kopiowanie całości lub części bez zgody zabronione.