Polska kadra skoczków narciarskich w drodze

0
59

Już blisko 4.400 kilometrów przebyli zawodnicy i trenerzy nowymi samochodami.
Odpowiednie warunki podróży są niezwykle ważne, gdyż program konkursów Letniej Grand Prix jest bardzo napięty i praktycznie z dnia na dzień odbywają się kolejne zawody. Samochody sprawdziły się, a trenerzy i zawodnicy podkreślają komfort (Espace)
i przestronność pojazdów (Trafic). Po raz pierwszy udało się nam zabrać ze sobą wszystkie niezbędne pomoce techniczne bez problemu związanego z brakiem miejsca na ułożenie sprzętu oraz jednocześnie zapewnić wygodną podróż dla całego zespołu – powiedział Łukasz Kruczek, asystent trenera Hannu Lepistoe. Na pierwsze konkursy zawodnicy udali się modelami: Renault Espace Tech Run 2,0 oraz dwoma modelami Renault Trafic. Nasza współpraca z Polskim Związkiem Narciarskim ma na celu zapewnienie kadrze bezpiecznego transportu na zawody i treningi. Opieka serwisowa oferowana przez ALD Automotive gwarantuje zawodnikom komfort przygotowań do sezonu i kolejnych konkursów – powiedział Łukasz Żurek, dyrektor handlowy ALD Automotive Polska. Kibicujemy polskim skoczkom i życzymy im wielu sukcesów – dodaje Arnaud Barall, Prezes Renault Polska.


W najbliższych dniach zawodnicy wybiorą się na konkurs do Szwajcarii (Einsiedeln
– 18 sierpnia). Później kadrę czeka kulminacyjny punkt letnich startów, czyli dwa konkursy
w Zakopanem (24 i 25 sierpnia). Następnie skoczkowie przeniosą się do Japonii
(Hakuba – 8-9 września), a cykl Letniej Grand Prix zakończą startami w Niemczech (Oberhof – 3 października i Klingenthal – 6 października).

Źródło: Renault Polska

Galeria

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWRC: Trzy Cytryny na niemieckim torcie
Następny artykułWRC: Pół dziesiątki nasze!
Krzysztof
Pasjonat francuskiej motoryzacji. Autor największej ilości artykułów i wiadomości. Miłośnik szybkiej sportowej jazdy po krętych drogach. Regularnie odwiedza targi motoryzacyjne, a jego testy samochodów należą do najdokładniejszych w Sieci. Nieustępliwy tropiciel nieścisłości i braku obiektywizmu w prasie motoryzacyjnej.

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Polska kadra skoczków narciarskich w drodze"

Powiadom o
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
gość
Gość

Chłopaki się najeżdżą Renówkami ;-)

wpDiscuz