257 nowych Renault trafia do OTIS

0 79

W ramach współpracy datującej się od 1999 roku, Renault Austria dostarczy 253 Renault Kangoo i 4 Renault Trafic do OTIS, wiodącego na świecie producenta wind i schodów ruchomych. Dostawy przewidziane są na okres od kwietnia do grudnia bieżącego roku. Każdy z 257 pojazdów użytkowych będzie wyposażony w dopasowane do indywidualnych potrzeb wyposażenie wnętrza firmy Würth.

Łącznie OTIS zamówił w Renault Austria 253 samochody typu Kangoo Express L1 dCi 75 i cztery auta typu Trafic L1H1 dCi 95. W swojej działalności montażowej globalnie działająca austriacka firma tradycyjnie opiera się na pojazdach Renault, które stanowią około 85 procent floty OTIS. Współpraca między tymi dwiema firmami rozwija się od 1999 roku. Od tej pory Renault dostarczył do OTIS około 1.800 pojazdów.

Cieszymy się, że dzięki temu zamówieniu możemy przedłużyć wieloletnią współpracę z OTIS” – mówi Oliver Schieritz, Country Operations Manager i Dyrektor Sprzedaży Renault Austria GmbH. – „Nasza szyta na miarę oferta pojazdów użytkowych, a także rozbudowana sieć dealerów zapewniająca sprawne funkcjonowanie pojazdów dzięki dobrze wyszkolonemu personelowi i ukierunkowanej na potrzeby klienta ofercie, nadal odgrywają kluczową rolę w budowaniu zaufania w tym długotrwałym partnerstwie”.

Aby zapewnić jak największą łatwość obsługi, wszystkie pojazdy dostarczone do OTIS otrzymują branżowe wyposażenie wnętrza od specjalistycznej firmy Würth. Koordynatorem jest Renault Austria, dzięki czemu klient może skupić się w kwestii wszystkich pytań związanych z pojazdem tylko na jednej osobie kontaktowej.

Dodatkowy komfort zapewnia leasing ALD, obejmujący obsługę serwisową. W rezultacie nieprzewidziany wizyty w warsztacie są ograniczone do minimum, a okres obsługi warsztatowej znacznie się skraca.

 

 

Krzysztof Gregorczyk; zdjęcia: Renault

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o