Chat with us, powered by LiveChat

88 nowych Clio na pomoc seniorom

0 147

Dziś, przy weekendzie, nieco lżejsza tematyka, ale jak najbardziej francuska. Tekst dotyczy wprawdzie Szwajcarii, ale czyż sama idea nie jest godna przeniesienia na nasze poletko? Nie ma co ukrywać, że nasze społeczeństwo też się starzeje, a geriatria zwyczajnie u nas leży. Pozaszpitalna pomoc ludziom starszym też pozostawia sporo do życzenia. Możemy się więc uczyć od bogatej Szwajcarii, jak organizować pomoc seniorom.

Imponujące! To najmniej, co można powiedzieć o pracy La-Solution.ch. Utrzymuje i wspiera osoby starsze w ich domach przez całą dobę, począwszy od dostarczania posiłków po opiekę i pomoc seniorom w domu. Teraz La-Solution.ch zastępuje 88 dotychczas używanych Renault Clio w swojej flocie samochodowej jeszcze wydajniejszymi Renault Clio dCi 90 EDC Business Edition. W połowie lipca przekazano pierwsze 50 pojazdów, którymi pracownicy La-Solution.ch będą w przyszłości podróżować świadcząc pomoc seniorom przez całą dobę. La-Solution.ch nie tylko docenia design i funkcjonalność, ale także wszechstronne właściwości tego 5-drzwiowego modelu.

Dodajmy, że do La-Solution.ch trafiły jeszcze egzemplarze Clio IV, a nie Clio V, które właśnie wchodzi na rynek. Tak pewnie wyszło taniej, ale i schodzący model powinien też być tańszy w eksploatacji i pozbawiony ewentualnych chorób wieku dziecięcego, które w całkowicie nowym modelu mogą się przecież pojawić. A przecież tam, gdzie działa La-Solution.ch, pomoc seniorom nie może czekać.

Ktokolwiek w Szwajcarii widzi logo La-Solution.ch na białym Renault Clio na ulicy czy przed domem osoby starszej lub zależnej od pomocy innych, wie, że wsparcie jest w drodze. Dzięki szerokiemu zakresowi usług La-Solution.ch zapewnia, że ​​osoby starsze lub osoby zależne od pomocy innych mogą mieszkać we własnym domu tak długo, jak to możliwe.

La-Solution.ch korzysta z Renault Clio jako pojazdu dla swoich pracowników przez siedem lat, po czym część samochodów jest zbywana, a część pozostaje do użytku okazjonalnego. To, że organizacja znowu wybrała Renault Clio, ma dobre podstawy. To auta bezproblemowe, łatwe w użytkowaniu, wygodne, ekonomiczne i przestronne.

Pomoc seniorom, wsparcie dla nich 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, jest częścią naszej koncepcji i filozofii. Dlatego ważne jest, abyśmy mogli w 100% polegać na naszych pojazdach. Renault Clio udowodniło, że jest łatwe w obsłudze w życiu codziennym. Ma również odpowiedni rozmiar, jest kompaktowe, a jednocześnie przestronne, praktyczne w życiu codziennym, ale także ekonomiczne w użytkowaniu. Gwarantuje to, że nasze usługi faktycznie będą dostępne przez całą dobę, jednocześnie optymalizując budżet floty. Jednak dla nas ważne było również, aby nasi pracownicy, oprócz całego komfortu, podróżowali samochodem, który im odpowiada” – powiedziała Stéphanie Cornu-Santos, dyrektorka La-Solution.ch AG.

88 nowych Clio będzie wkrótce jeździć, by pracownicy La-Solution.ch mogli nieść pomoc seniorom. Wszystkie są jednakowe – to wersja dCi 90 EDC Business i są wyposażone w Système Geoloc. Umożliwia to profesjonalną opiekę, zarządzanie i koordynację floty pojazdów. Z tą istotną zaletą, że lokalizacja może być określona w czasie rzeczywistym, a wsparcie jest odpowiednio szybko na miejscu.

Fakt, że La-Solution zdecydowało się na Renault i Clio ponownie potwierdziło jego jakość, a raczej cechy tego pojazdu, jest dla nas bardzo znaczący. Ważnym punktem decyzji w sprawie Clio był również jego ponadczasowy, nowoczesny design. Niezwykle atrakcyjny stosunek ceny do wydajności jest kolejnym powodem, dla którego pojazd jest niezwykle atrakcyjny, zarówno jako pojazd firmowy, flotowy, jak i prywatny. Nie jest więc przypadkiem, że Clio w całej Europie jest bestsellerem marki Renault” – powiedział podczas przekazania kluczyków do 88 Clio Oscar Oliveira, dyrektor sprzedaży RRG Renault w Szwajcarii.

Informacje o La-Solution.ch są dostępne na stronie www.la-solution.ch.

 

 

Krzysztof Gregorczyk; zdjęcia: Renault

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o