Reklama w największym dzienniku motoryzacji francuskiej w Polsce

Chcesz się zareklamować na łamach Francuskie.pl?

Napisz do nas:  [email protected] 

 

Informacje szczegółowe:

Francuskie.pl to najpopularniejszy serwis internetowy w Polsce, piszący o francuskiej motoryzacji, w tym o takich markach jak Citroen, DS, Dacia, Peugeot i Renault. Miesięcznie czyta nas nawet milion Czytelniczek i Czytelników zainteresowanych francuską motoryzacją.

Oferujemy:

  • pozyskiwanie klientów poprzez reklamy leaderboard oraz inne formaty,
  • pozyskiwanie klientów poprzez formularze kontaktowe,
  • linki tekstowe,
  • artykuły sponsorowane,
  • reklamę interaktywną,
  • indywidualne projekty,
  • testy produktów,


Nasi odwiedzający to osoby głównie z Polski oraz Polacy spoza granic naszego kraju, zainteresowani tym, co dzieje się w motoryzacji. Dużą część czytelników stanowią osoby związane z branżą motoryzacyjną oraz dziennikarze.

Francuskie.pl to przede wszystkim unikalna i wartościowa treść, dlatego bardzo dużą część naszego ruchu stanowią osoby, które szukały potrzebnych im informacji. Coraz większą część stałych czytelników stanowią osoby, które zapisały się na nasz newsletter oraz powiadomienia o treści.

41% ruchu pochodzi z naturalnego wyszukiwania, 18% z odnośników a 14% z social media. Powyższe opracowanie zrealizowany w lutym 2017 roku.

Zainteresowania naszych Czytelniczek i Czytelników to motoryzacja, informacje, zakupy i wiele więcej. Aktualne statystyki serwisu Francuskie w trybie online są dostępne pod tym linkiem.

Wszelkie zapytania w sprawie współpracy promocyjnej i reklamy prosimy kierować na adres [email protected]

Polityka reklamowa serwisu Francuskie.pl

1. Reklamy emitowane w serwisie Francuskie.pl mogą mieć charakter reklamy graficznej, tekstowej lub reklamy w formie materiałów sponsorowanych.

2. Materiały reklamowe mogą również być zamieszczane w mediach i formatach wspierających serwis Francuskie.pl.

3. Wszystkie reklamy emitowanie w serwisie Francuskie.pl muszą być zgodne z polskim prawem oraz innymi uregulowaniami, wynikającymi z umów, porozumień i ustaleń pomiędzy stronami. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za skutki naruszeń tych postanowień, ponieważ nie jest ich stroną. 

4. Treści reklamowe są emitowane bezpośrednio przez wydawcę lub przez współpracujące sieci reklamowe. W przypadku sieci reklamowych odpowiedzialność za reklamę spoczywa na podmiocie emitującym reklamę.

5. Wydawca serwisu Francuskie.pl zobowiązuje się do nieinwazyjnego emitowania reklam tak, aby nie utrudniały one odbioru treści serwisu. 

6. W sprawach nieuregulowanych niniejszą polityką obowiązują zasady ogólne, wynikające z norm prawa.

Aktualne statystyki serwisu prezentuje on-line platforma Similarweb.

W roku 2020 odwiedziło nas PIĘĆ MILIONÓW OSÓB, które mogą być Twoimi klientami. Rok 2021 będzie rekordowy, jeśli chodzi o ilość Czytelniczek i Czytelników

Wydawcą serwisu Francuskie.pl jest LiveLink sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie.

(c) 2004-2021 LiveLink Sp. z o.o.

3.9 18 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Komentarze inline
Zobacz wszystkie komentarze
1
0
Skomentuj, podziel się swoją opiniąx