Reklama

Francuskie.pl to najpopularniejszy serwis internetowy w Polsce, piszący o francuskiej motoryzacji, w tym o takich markach jak Citroen, DS, Dacia, Peugeot i Renault. Miesięcznie mamy około 300.000 unikalnych odwiedzających, czytelniczek i czytelników, zainteresowanych francuską motoryzacją.

Wynik pomiędzy 1 a 31 stycznia 2019 roku to 314 tysięcy unikalnych Czytelniczek i Czytelników oraz ponad 1 000 000 odsłon.


Nasi odwiedzający to osoby głównie z Polski oraz Polacy spoza granic naszego kraju, zainteresowani tym, co dzieje się w motoryzacji. Dużą część czytelników stanowią osoby związane z branżą motoryzacyjną oraz dziennikarze.

Francuskie.pl to przede wszystkim unikalna i wartościowa treść, dlatego bardzo dużą część naszego ruchu stanowią osoby, które szukały potrzebnych im informacji. Coraz większą część stałych czytelników stanowią osoby, które zapisały się na nasz newsletter oraz powiadomienia o treści.

41% ruchu pochodzi z naturalnego wyszukiwania, 18% z odnośników a 14% z social media. Powyższe opracowanie zrealizowany w lutym 2017 roku.

Zainteresowania naszych Czytelniczek i Czytelników to motoryzacja, informacje, zakupy i wiele więcej. Aktualne statystyki serwisu Francuskie w trybie online są dostępne pod tym linkiem.

Wszelkie zapytania w sprawie współpracy promocyjnej i reklamy prosimy kierować na adres [email protected]

 

polecamy