Ale wnętrze! Alpine A110 odmieniony przez polską firmę Carlex Design

2 669

Alpine A110 już sam w sobie jest modelem eleganckim i luksusowym. Jeśli jednak właściciel pojazdu zapragnie coś zmienić może zgłosić się do polskiej firmy Carlex Design, która w stylowy sposób dostosuje wnętrze francuskiego coupe.

Firma Carlex Design zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem unikalnych wnętrz samochodów i nie tylko. W swoim porfolio ma już modele takich marek jak: Ferrari, Porsche, Mercedes, BMW, czy McLaren, a do studia trafił niedawno nowy francuski model Alpine A110. Samochód przeszedł subtelną przemianę, ale trzeba przyznać, że projekt robi wrażenie.Alpine A110 od Carlex Design

Wnętrze stało się przejrzyste i wyjątkowo eleganckie. Do wykończenia deski rozdzielczej, foteli, słupków, podsufitki i boczków drzwi wykorzystano białą skórę, która znakomicie kontrastuje z niebieskimi elementami pojazdu. Tapicerka została przeszyta niebieską nicą, a w samochodzie znalazły się dywaniki również w barwie niebieskiej.

Polski tuner podrasował model jedynie wizualnie i pod maską nie znajdziemy żadnych zmian. Model wciąż jest napędzany za pomocą 1.8-litrowej jednostki o mocy 252 KM. Alpine A110 potrafi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w czasie 4,5 sekundy i osiąga maksymalną prędkość 250 km/h, a w takim wnętrzu szybka jazda będzie jeszcze przyjemniejsza.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorzy komentarzy
PiotrMAdrian Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Adrian
Gość
Adrian

Piękny

PiotrM
Gość
PiotrM

Cudowna klasyka w nowoczesnym wydaniu! Taki oksymoron nieco, ale poytywnie mnie zatkało!