Alpine A110 ekskluzywnej wersji Legende GT. Powstanie tylko 400 sztuk

0 461

Francuski konkurent Porsche rozszerzył swoją ofertę o dwie specjalne wersje. Najbardziej luksusowy model, Alpine A110 Legende GT będzie limitowany do zaledwie 400 egzemplarzy.

Wczoraj wspominaliśmy o nowych produktach marki Alpine a dziś prezentujemy nowe zdjęcia oraz dodatkowe informacje na temat A110 Legende GT, wersji Color Edition 2020 oraz nowych możliwościach personalizacji pojazdów w Atelier Alpine.

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

A110 Légende GT zostanie wyprodukowane w zaledwie 400 egzemplarzach. Ta limitowana seria została opracowana na bazie istniejącej wersji A110 Légende. Specjalne elementy stylistyczne nadwozia i kabiny wynoszą elegancję A110 Légende na jeszcze wyższy poziom dzięki srebrnemu nadwoziu w barwie Mercury Silver oraz brązowej skórzanej tapicerce. Model z pewnością przyciągnie uwagę wymagających amatorów sportowych samochodów. Alpine A110 Legende GT

A110 w wersji Color Edition 2020 to nowa limitowana seria w gamie Alpine, która na stałe zagości w ofercie marki. Wzorem kolekcji mody A110 Color Edition będzie się odtąd pojawiać co roku w nowych odsłonach. W 2020 roku serię A110 Color Edition opracowano na bazie modelu A110S, który zapewnia intensywne doznania ze sportowej jazdy. Jest oferowana wyłącznie w kolorze Sunflower Yellow i będzie dostępna w sprzedaży do końca 2020 roku. Po zakończeniu sprzedaży ten unikatowy kolor nadwozia zostanie wycofany z oferty marki.

Atelier Alpine to program personalizacji oferowany przez francuskiego producenta. Oprócz 29 nowych kolorów lakieru inspirowanych kolorami, które pojawiały się w modelach marki w przeszłości, Atelier Alpine oferuje także różne wykończenia obręczy kół i kolory zacisków hamulcowych. Teraz każde nowe A110 może być tak niepowtarzalne jak jego właściciel.

A110 Légende GT, A110 Color Edition i Atelier Alpine to projekty zrealizowane pod kierownictwem nowego Dyrektora Generalnego Alpine Patricka Marinoffa. Urodzony w Niemczech Marinoff ma wieloletnie doświadczenie w sektorze europejskich marek sport premium i wnosi do Alpine globalną perspektywę, w chwili gdy marka stara się powtórzyć na rynkach całego świata sukces odniesiony we Francji.

Dyrektor Generalny Alpine Patrick Marinoff powiedział: „Seria tych nowości pokazuje, że z dumą przechodzimy do kolejnego etapu reaktywacji marki Alpine. A110 Légende GT wynosi elegancję, która tkwi w każdym A110, na zupełnie nowy poziom. To Alpine dla tych, którzy przede wszystkim cenią sobie ponadczasowy design”.

Źródło: Renault Polska

Galeria

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o