Alpine A110 jakiego jeszcze nie widzieliście

0 5

Model Alpine A110 oglądaliśmy już na wielu fotografiach, ale teraz prezentujemy zupełnie inne spojrzenie na stylowe coupe. Oto sesja artystyczna wykonana przez zwyciężczynię konkursu „Hit the Road” zorganizowanego przez francuska markę samochodów.

Marka Alpine przy współpracy z niemiecką firmą Leica zorganizowała we wrześniu tego roku konkurs dla młodych fotografów pod hasłem „Hit the Road”, który został skierowany zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów z branży. Nagroda była bardzo atrakcyjna, ponieważ zwycięzca mógł spędzić cztery dni z pięknym Alpine A110 i miał możliwość wykonania sesji fotograficznej pojazdu dowolnym aparatem firmy Leica. Najlepsza okazała się Letizia Le Fur, która od 8 do 11 października 2018 roku odbyła podróż w towarzystwie francuskiego coupe. Owocem wyprawy jest artystyczny fotoreportaż. Prace można podziwiać na stronie marki oraz na Instagramie artystki.

Urodzona w 1974 roku Letizia Le Fur początkowo poświęcała się głównie malarstwu, ale zachęcona przez swoją nauczycielkę zwróciła się w kierunku fotografii. Podróżowanie ma we krwi. „Moja pasja do jazdy samochodem sięga czasów dzieciństwa, ponieważ dużo podróżowałam z rodzicami” – mówi artystka. – „Moja mama wyruszała późno w nocy, aby wcześnie rano dotrzeć na wakacje, ja leżałem z tyłu na foteliku samochodowym, a ta podróż w Alpine pozwoliła mi znów poczuć się w taki sposób”.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o