Alpine A110 z tytułem Samochodu przyciągającego wzrok na ulicy

0 21

Model Alpine A110 został zwycięzcą w kategorii „Samochód przyciągający wzrok na ulicy” w konkursie „Samochód roku Wirtualnej Polski 2018”.

Obecnie w sprzedaży dostępne są dwa modele Alpine: A110 Pure i Légende.

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

W Polsce zamówiono dotychczas 49 Alpine, z czego 25 wydano już klientom.

Model Alpine A110 został nagrodzony w konkursie Wirtualnej Polski za swój wyjątkowy design nawiązujący do kultowych modeli Alpine. Uwagę przyciąga zwłaszcza charakterystyczna, sportowa sylwetka auta i przednie reflektory.

Po udanym powrocie marki Alpine z modelem A110 Première Edition na rynku zadebiutowały modele A110 Pure i A110 Légende. Pozostają one wierne ponadczasowym kanonom marki Alpine: zwartości, lekkości i zwrotności, a jednocześnie są przeznaczone dla zróżnicowanego odbiorcy.

Oba modele posiadają tę samą aluminiową konstrukcję, silnik 1.8 l o mocy 252 KM połączony z dwusprzęgłową skrzynią biegów o siedmiu przełożeniach, przednie i tylne zawieszenie z trójkątnymi podwójnymi wahaczami.

Wersja A110 Pure jest najbardziej zbliżona charakterem do A110 Première Edition. Pozwala poczuć DNA marki Alpine w najczystszej postaci, zapewniając przyjemność z jazdy na krętych górskich drogach dzięki swojej szybkości i lekkości. Model Légende charakteryzuje elegancja i wyrafinowanie w trakcie codziennej jazdy czy też podczas pokonywania długich tras. Jego standardowe wyposażenie obejmuje komfortowe fotele Sabelt z regulacją w sześciu płaszczyznach i harmonijne wnętrze wykończone skórą i błyszczącym włóknem węglowym.

W Polsce złożono dotychczas 49 zamówień na Alpine: 18 na wersję A110 Première Edition i 31 na wersję seryjną. Obecnie salon w Katowicach oferuje modele Alpine A110 Pure w cenie od 238.600 zł oraz A110 Légende, w cenie od 261.000 zł.

 

 

źródło: Renault Polska

Galeria

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o