Alpine na Retromobile 2019

0 20

W ślad za Renault publikujemy kolejną relację z targów klasycznych samochodów – Retromobile 2019. W ślad, bo przecież Alpine było przez lata gamą modelową Renault, a od niedawna jest samodzielną marką, lecz wchodzącą oczywiście w skład Grupy Renault. Siłą rzeczy więc i obie relacje mogą, a nawet powinny ze sobą sąsiadować.

W centrum ekspozycyjnym w Porte de Versaille znalazłem kilka sztuk Renault Alpine oraz jedno Alpine A110. To ostatnie służyło do prezentacji namiotu wypełnionego powietrzem przeznaczonego do przechowywania samochodu. Ale raczej nie była to forma garażu. To pomieszczenie, w którym zapewnia się odpowiednie warunki do przechowywania samochodów cennych dla właściciela. Stąd A110 w kokonie na dwóch poniższych zdjęciach.

Na Retromobile 2019 znalazłem jednak kilka starszych Renault Alpine, w tym jedno w żółciutkim kolorze. Muszę przyznać, że prezentowało się nadzwyczaj dobrze, choć z natury rzeczy oczekujemy samochodów tej marki w kolorze alpejskiego błękitu. Niemniej jednak to żółte Renault Alpine też wyglądało dobrze.

 

 

Krzysztof Gregorczyk

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o