Alpine oficjalnym partnerem cyklu WinGolf

0 51

Alpine zostało oficjalnym partnerem WinGolf, jednego z najaktywniejszych włoskich stowarzyszeń organizujących imprezy związane z golfem, sportem, który dzieli z francuską marką produkującą usportowione samochody uniwersalne wartości: pasję, elegancję i dbałość o szczegóły.

W tym roku WinGolf Tour obejmuje ponad 50 konkursów golfowych na najbardziej prestiżowych włoskich polach, a marka Alpine będzie obecna na niektórych z tych imprez jako oficjalny sponsor. W szczególności Alpine A110 będzie obecne w prestiżowym wydarzeniu znanym jako „Race to Portugal 2019”, który charakteryzuje się aż 26 turniejami, których nie można przegapić, i który odbędzie się na najlepszych polach golfowych we Włoszech.

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

Równolegle z obecnością samochodów Alpine, marka przygotuje bogatą listę ekskluzywnych nagród dla zwycięzców poszczególnych kategorii. Wszyscy zarejestrowani na każdy turniej zawodnicy będą również mogli odbyć jazdę próbną nowym Alpine A110, aby osobiście doświadczyć doznań sportowych i wyjątkowości, jaką oferuje ten model kultowej francuskiej marki.

Wszyscy zwycięzcy poszczególnych kategorii w każdym turnieju oraz w całym cyklu WinGolf Tour 2019 wejdą do krajowego finału, który odbędzie się 8. listopada na wspaniałych polach golfowych Acaya Golf Club w Apulii.

Sport, wysoka wydajność, wyrafinowanie, wyróżnienie: to główne składniki charakteryzujące świat golfa, na których opiera się jednocześnie historia Alpine i jej historycznych sukcesów w rajdowym świecie.

 

 

Krzysztof Gregorczyk; zdjęcia: Alpine

Galeria

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o