Alpine wprowadza na rynek okulary

0 319

Pozycja obowiązkowa dla posiadaczy samochodów Alpine! A jeśli kogoś na auto nie stać, albo nie czuje potrzeby jego posiadania, za to jest fanem marki, to też może kupić. Alpine wprowadza na rynek okulary, które na pewno uszczęśliwią miłośników tych wspaniałych aut!

Okulary Alpine będą dostępne już w tym miesiącu, może to być więc fajny prezent dla miłośnika marki. Ważne, że będą one dostępne jako okulary z soczewkami korekcyjnymi, przeciwsłoneczne, a także łączące te dwie funkcje – przeciwsłoneczne z soczewkami korekcyjnymi. Naturalnie Alpine samo nie produkuje tych okularów, lecz wybrało do projektu uznanych partnerów z branży optycznej. Okulary powstają we Francji.

Okulary Alpine Eyewear zostały zaprojektowane z myślą o komforcie widzenia i poprawie wrażeń za kierownicą A110 i nie tylko. Okulary Alpine są dostępne z soczewkami korekcyjnymi, przezroczystymi i chroniącymi przed słońcem, ale także jako standardowe okulary przeciwsłoneczne. Alpine Eyewear z pewnością zainteresują osoby poszukujące stylu i sportowego charakteru. Marka będzie dystrybuowana na całym świecie za pośrednictwem centrów optycznych oraz online na specjalnej stronie internetowej.

W celu opracowania swojej marki okularów Alpine zdecydowało się na partnerstwo z 15-1 Diffusion, specjalizującą się w tworzeniu wysokiej klasy kolekcji okularów. 15-1 Diffusion zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją okularów na całym świecie. W przypadku soczewek Alpine Eyewear marka zdecydowało się na współpracę z francuską firmą Novacel, znanym i ważnym graczem rynkowym w produkcji soczewek.

Alpine Eyewear zaproponuje różne kolekcje (sportowe / eleganckie) z różnych materiałów, w różnych wzorach i wykończeniu soczewek. W przypadku soczewek know-how firmy Novacel pozwala opracować wysokiej klasy soczewki o unikalnych kolorach, zwłaszcza kultowej Alpine Blue. Soczewki Airlis Shock są bardzo odporne na zarysowania i łatwe do czyszczenia dzięki super antystatycznym, hydrofobowym i oleofobowym powłokom.

Pierwsza kolekcja stworzona przez Alpine Eyewear nosi nazwę „Premiere Edition” i nawiązuje w ten sposób do nazwy A110 Première Edition. Tak jak samochód, pierwsza kolekcja okularów to numerowana edycja limitowana. Okulary męskie i damskie są proponowane najpierw klientom, którzy kupili któryś z 1955 egzemplarzy A110 Premiere Edition. Numerowana edycja limitowana wykorzystuje cechy A110: lekkość, sportowy charakter i codzienny komfort. Łączy ponadczasowy styl ze sportowym akcentem.

Oprawy okularowe Alpine wykonane są ze szczotkowanego aluminium, głównego materiału zastosowanego w korpusie A110. Będą dostępne w dwóch kolorach: czarnym i niebieskim alpejskim, ale także w wykończeniu ze szczotkowanego aluminium, które przypomina surowe (nielakierowane) nadwozie A110.

Na zausznikach widoczne są również elementy stylistyczne marki Alpine. Mają one kształt wytłoczenia na drzwiach samochodu, zaś logo Alpine pojawia się na zawiasach zauszników, a ich koniec przypomina pikowanie siedzeń A110.

Co więcej, wnętrze zauszników potwierdza, dzięki francuskiej fladze, że Alpine Eyewear to marka w 100% francuska. Pierwszą kolekcję okularów Alpine można dostosować za pomocą krótkiego tekstu wybranego przez klienta, a także numeru dostępnego spośród 1955 – liczby egzemplarzy Alpine A110 Premiere Edition.

Okulary Alpine Eyewear Première Edition są dostępne najpierw dla klientów A110 Premiere Edition od 11. grudnia. Oferta ta jest dostępna do 6. stycznia. Od 6. stycznia 2020 r. zamówienia będą dostępne dla wszystkich chętnych w ramach limitu pozostałych zapasów.

Okulary będą dostępne od 279 € (wersja bez korekcji optycznej soczewek). Dystrybucja będzie prowadzona przez sieć partnerów optycznych we Francji i na świecie, a także na stronie internetowej: www.alpine-eyewear.com

W przypadku wersji Premiere Edition klienci zamawiają okulary poprzez stronę www.alpine-eyewear.com. Jeśli klient zamówi okulary bez korekcji optycznej, bezpośrednio otrzyma ich parę w domu. Jeśli konieczna jest usługa okulistyczna, okulary zostaną wysłane do optyków partnerskich. We Francji wyłącznym partnerem Premiere Edition jest Atol les Opticiens.

Alpine Eyewear rozszerzy swoją kolekcję do końca 2020 roku, tym samym poszerzając swoją ofertę w sektorze okularów.

 

 

Krzysztof Gregorczyk; zdjęcie: Alpine

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o