Alpine zaprasza na Poznań Motor Show 2019

0 38

W dniach 28-31 marca 2019 r. Alpine zaprasza na Poznań Motor Show.

Podczas targów zaprezentowane zostaną najnowsze modele Alpine A110: Pure i Légende oraz zabytkowe A110.

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

Powrót marki Alpine wzbudził ogromne zainteresowanie na świecie, a jej limitowana seria składająca się z 1955 modeli A110 Première Edition została zarezerwowana w ciągu pięciu dni od uruchomienia sprzedaży. W Polsce złożono dotychczas 49 zamówień: 18 na wersję A110 Première Edition i 31 na wersję seryjną. Jedyny w Polsce salon marki mieści się w Katowicach.

Odwiedzający tegoroczne Poznań Motor Show będą mogli lepiej poznać najnowsze modele kultowej marki Alpine, A110 Pure i Légende oraz podziwiać zabytkowe A110. Auta zostaną wystawione na stoisku 18 w pawilonie 5 (parter) Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Prezentowane na targach A110 Pure i Légende to jedyne aktualnie dostępne modele z oferty Alpine. Auta pozostają wierne ponadczasowym kanonom marki: zwartości, lekkości i zwrotności. Oba modele posiadają tę samą aluminiową konstrukcję, silnik 1.8 l o mocy 252 KM połączony z dwusprzęgłową skrzynią biegów o siedmiu przełożeniach, przednie i tylne zawieszenie z trójkątnymi podwójnymi wahaczami.

A110 Pure pozwala poczuć DNA marki Alpine w najczystszej postaci, zapewniając przyjemność z jazdy na krętych górskich drogach dzięki swojej szybkości i lekkości. Model Légende charakteryzuje elegancja i wyrafinowanie w trakcie codziennej jazdy czy też podczas pokonywania długich tras. Jego standardowe wyposażenie obejmuje komfortowe fotele Sabelt z regulacją w sześciu płaszczyznach i harmonijne wnętrze wykończone skórą i błyszczącym włóknem węglowym.

Podczas targów prezentowane będą najnowsze osiągnięcia motoryzacji: samochody, motocykle czy kampery, a także auta koncepcyjne.

 

 

źródło: Renault Polska

Galeria

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o