Asymetryczny samochód DS Automobiles na ulicach Paryża

1 1 605

Model  DS X E-Tense pojawił się na ulicach Paryża. Asymetryczny samochód z przeszkloną podłogą oraz ekspresem do kawy na pokładzie wygląda jak nie z tego świata!

Gdyby DS X E-Tense trafił do produkcji byłby prawdziwą ekstrawagancją na rynku ponieważ drugiego podobnego modelu na pewno nie znajdziemy. Koncept powstał jako wizja nowego samochodu DS Automobiles przeznaczonego na rok 2035. Nie liczymy na to, że francuska marka za piętnaście lat zdecyduje się na seryjną wersję pojazdu, ale pomarzyć zawsze można a poza tym przyjemnie jest popatrzeć, jak inwencja projektantów wyjeżdża na drogę. Model DS X E-Tense można było zobaczyć na paryskich ulicach. Za kierownicą zasiadł francuski kierowca wyścigowy Jean-Éric Vergne.

Okazja do oglądania DS X E-Tense i to w dodatku na drodze nie jest codziennością a okazja nie była przypadkowa. Marka DS Automobiles nagrywała film promocyjny zespołu Formuły E, DS Techeetah.

DS X E-Tense jest w 100% elektrycznym modelem, który ma zdolność autonomicznej jazdy i według marki potrafi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w czasie krótszym niż 4 sekundy. Osiągi robią wrażenie, ale model zachwyca także wykończeniem wnętrza oraz asymetrią i to nie tylko na zewnątrz, ale także w środku pojazdu. Kabina pasażera zupełnie różni się od przestrzeni, w której siedzi kierowca zarówno kolorem, jak i materiałami wykończeniowymi. Jedna część pojazdu jest zadaszona a druga pozwala poczuć wiatr we włosach podczas jazdy. Na pokładzie znalazło się mnóstwo nowoczesnych systemów a dla umilenia podróży samochód zaparzy nam kawę.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
Rafał Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rafał
Gość
Rafał

Takie bzdety wrzucacie, nawet porządnego zdjęcia nie ma żeby tę asymetryczność zobaczyć. Jakie nie projekty domorosłych artystów w stylu dacia GTI to takie sensacje jak ta. Ogarnijcie się się trochę. Pozdrawiam