Auto Shanghai 2017 – dziewczyny

27
UDOSTĘPNIEŃ
89
ODSŁON

Szanujące się targi motoryzacyjne wciąż nie mogą się obyć bez hostess. Ba, niektóre marki bez nich nie miałyby nic ładnego do zaprezentowania, na przykład Volkswagen, czy Škoda ;-) Dziewczyny ratują tam całe ekspozycje! Będąc w Chinach na targach Auto Shanghai 2017 nie mogłem się oprzeć i zrobiłem trochę zdjęć także dziewczynom nie zważając na to, na jakim stoisku są zatrudnione. Kilkanaście zdjęć zrobił też kolega, który był ze mną. A do tego nagrał dwa filmy, które ubarwią dzisiejszą relację.

Dziewczyny w Chinach mogą się podobać. Wspomniany kolega jest pod ich niemałym wrażeniem. Ja uważam – myśląc o Szanghaju w ogóle, a nie tylko o hostessach na targach – że są ładniejsze, niż w Pekinie. Tym razem jednak tych „z miasta” Wam nie pokazuję – nie skupiałem się na tej tematyce fotografując Szanghaj. A hostessy, jak to hostessy – charakteryzują się określonymi warunkami fizycznymi i nic dziwnego, że wzbudzają zainteresowanie mężczyzn odwiedzających targi.

O Szanghaju zamierzam napisać całkiem osobno. Korzystając z okazji zwiedziliśmy miasto i będę mógł Wam podpowiedzieć, na co zwrócić uwagę, jeśli kiedyś zawiodą Was w te okolice ścieżki życia. Dziś materiał dla duszy i dla oka – dziewczyny, które niemal zawsze wiedziały, kiedy pojawiał się jakiś obiektyw i odwracały się wówczas z miłym uśmiechem. Czasem fotki robiłem z daleka – te mają gorszą jakość – a czasem z dość bliska. Acz, jak to w Chinach, zdjęcia robi się niełatwo, bo mieszkańcy Państwa Środka niespecjalnie zwracają uwagę na to, że ktoś usiłuje zrobić zdjęcie. I dotyczy to nie tylko targów…

Teraz obejrzyjcie sobie dwa wspomniane filmy nakręcone na stoisku Renault oraz jeden u Peugeota.

A teraz zostawiam Was już ze zdjęciami, jakie wykonaliśmy na targach Auto Shanghai 2017. A jeśli ktoś z Was jeszcze nie zajrzał do relacji ze stoisk francuskich marek, to serdecznie Was tam zapraszam. Oto linki do tych materiałów:
Auto Shanghai 2017 – Citroën
Auto Shanghai 2017 – DS
Auto Shanghai 2017 – Peugeot
Auto Shanghai 2017 – Renault

 

 

Krzysztof Gregorczyk, Radosław Dyguś

Gorące wiadomości wprost na Twój e-mail


trzy razy w tygodniu, wprost do Twojej skrzynki

Galeria