Citroen Berlingo, Peugeot Partner i Opel Combo nagrodzone przez brytyjskich dziennikarzy

0 83

Dostawcze trojaczki: Citroen Berlingo, Peugeot Partner oraz Opel Combo zostały nagrodzone przez brytyjskich dziennikarzy. Pojazdy otrzymały nagrodę główną w konkursie Great British Fleet Awards 2019.

Citroen Berlingo, Peugeot Partner i Opel Combo otrzymały tytuły Van of the Year oraz Small Van of the Year w konkursie Great British Fleet Awards 2019. Pojazdy pokonały takich konkurentów jak Ford Transit i Mercedes Sprinter. Zwycięzców w konkursie Great British Fleet Awards 2019 wybiera panel ekspertów składający się z redakcji magazynu Fleet World. Nagrody są przyznawane w 34 kategoriach.

Przy stosunkowo niewielkich wymiarach pojazdy charakteryzują się dużymi możliwościami transportowymi. Trojaczki Grupy PSA posiadają przestrzeń ładunkową o długości do 3,4 m, pojemności do 4,4 m3 oraz ładowność do 1000 kg. Zarówno Citroen Berlingo, Peugeot Partner jak i Opel Combo są dostępne w dwóch wariantach długości oraz rozstawu osi. Za co dziennikarze nagrodzili pojazdy?

„Nowe modele są całkowicie odmienne od swoich poprzedników i na tyle od nich lepsze, że był to łatwy wybór dla jury” – skomentował Dan Gilkes, redaktor brytyjskiego magazynu „Van Fleet World”.

Te pojazdy dostawcze spełniają wszystkie potrzeby. Oferują dwa rozstawy osi, dwie długości nadwozia i dostarczają transport ładunków dostosowany do wszystkich działań. Zmieniona, trzyosobowa kabina Multi Flex, ze składanymi na płasko siedzeniami pasażerskimi i przegrodą, zapewnia dużą wszechstronność. Pojazdy zapewniają naprawdę wszechstronne połączenie transportu towarów z możliwością przewożenia osób”.

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o