Citroen C4 Cactus Origins wersją bazową w Wielkiej Brytanii

0 1 394

Marka spod znaku szewronów dostosowuje swoją ofertę na rynku brytyjskim do preferencji klientów. W efekcie Citroen C4 Cactus w specjalnej edycji Origins stał się podstawową wersją modelu.

Brytyjski oddział Citroena zdecydował, że zrezygnuje z podstawowej wersji Feel modelu C4 Cactus. Decyzja jest oczywiście uzasadniona, okazuje się bowiem, że klienci na Wyspach preferują najwyższy poziom wyposażenia modelu Flair. 80% zamówień dotyczyło właśnie najbogatszego Cactusa. W związku z tym w brytyjskiej ofercie Citroen C4 Cactus będzie oferowany tylko w dwóch poziomach wyposażenia: specjalnej edycji Origins, która powstała z okazji 100-lecia francuskiej marki oraz w wariancie Flair. Kolekcjonerska wersja Origins otwiera cennik modelu.

W wyposażeniu podstawowym pojazdu znajdziemy 7-calowy kolorowy ekran dotykowy, 17-calowe czarne felgi aluminiowe, system multimedialny kompatybilny z systemami Apple CarPlay i Android Auto, tylne czujniki parkowania, automatyczną klimatyzację oraz automatyczne światła i wycieraczki przedniej szyby.

Do wersji Flair Citroen dodaje czujniki parkowania z przodu, bezkluczykowy system dostępu i uruchamiania pojazdu. Model jest wyposażony także w aktywne hamowanie, rozpoznawanie ograniczeń prędkości, kamerę cofania oraz Citroen Connect Nav z trzyletnią subskrypcją usług działających w czasie rzeczywistym TomTom Live.

Citroen C4 Cactus Origins w Wielkiej Brytanii jest oferowany wyłącznie z silnikiem PureTech 110 połączonym z sześciobiegową manualną skrzynią biegów. Cena modelu wynosi 20.090 funtów. Wersja Flair jest oferowana z dwoma silnikami benzynowymi PureTech (110 KM i 130 KM) oraz dwoma jednostkami wysokoprężnymi BlueHDi 100 KM i 120 KM. Mocniejsze wersje są wyposażone w sześciobiegowe automatyczne skrzynie biegów. C4 Cactus w wersji Flair kosztuje 21.340 funtów.

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o