Chat with us, powered by LiveChat

Citroen C4 Picasso i Grand C4 Picasso mają mnóstwo fanów w Polsce!

7 4 433

W tym roku odbył się pierwszy Ogólnopolski Zlot sympatyków modelu Citroen C4 Picasso i Grand C4 Picasso. Frekwencja dopisała, zresztą fanów Pikusia w Polsce jest mnóstwo!

Prawie 60 Pikusiów w różnym wieku i kolorach ustawionych jeden obok drugiego robi wrażenie. W pierwszym zlocie modeli Citroen C4 Picasso i Grand C4 Picasso, który odbył się w miniony weekend uczestniczyło ponad 120 osób, od najmłodszych po najstarszych i wszyscy, pomimo różnicy wieku świetnie się razem bawili. Dopisali pozytywnie zakręceni sympatycy minivana Citroena, którzy wykazali się dużym poczuciem humoru.

Podczas zlotu, który odbył się w Popowie było mnóstwo zabaw, jak na przykład przeciąganie liny, a także wspólnej biesiady oraz licznych atrakcji dla dzieci. Jedną z nich była jazda konna. W ramach konkursu wyłoniono najciekawszy samochód zlotu, a nagroda powędrowała do Marcina Chmielewskiego. Dzięki sponsorom podczas zlotu pojawiła się także najnowsza wersja minivana Citroen C4 Spacetourer, a uczestnicy mieli okazję odbyć jazdę próbną. Impreza była też okazją do zgromadzenia funduszy, które zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

Zlot, który odbył się w Popowie został zorganizowany przez  Citroen C4 Picasso\Grand C4 Picasso Grupa Polska, który gromadzi właścicieli i sympatyków tego przestronnego, funkcjonalnego modelu. Możecie znaleźć ich na Facebooku. Klub ma już prawie 4000 członków.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
5 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
7 Autorzy komentarzy
zygmuntSławekTadeuszCytrynaMariusz Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Adam
Gość
Adam

Kurczę że mnie tam nie było

Slawek
Gość
Slawek

Mam citroena C 4 grand Picasso i kocha go cała rodzina

Mariusz
Gość
Mariusz

Szkoda że nie piszecie o zlotach innych marek aut. Należę do społeczności Zafira Klub Polska i w tym roku odbył się już 7 ogólnopolski zlot fanów i jakoś nikt o tym nie pisze.

Cytryna
Gość
Cytryna

To strona poświęcona francuskim autom…

zygmunt
Gość
zygmunt

zafira to wstyd

Tadeusz
Gość
Tadeusz

Kiedy następny zlot?

Sławek
Gość
Sławek

Witam i pozdrawiam wszystkich pośadaczy CYTRYN. Super że taki zlot został zorganizowany.Proszę informować o następnych napewno przyjedziemy.