Chat with us, powered by LiveChat

Citroen C5 Aircross to jego 11 model spod znaku szewronów

0 1 289

Marek Eben, czeski aktor, prezenter i muzyk zakupił nowy samochód, a wybór padł na markę Citroen. W garażu stanął nowy C5 Aircross, który zastąpił model C5 kombi. SUV jest już jedenastym pojazdem spod znaku szewronów Marka.

Pierwszym samochodem francuskiego producenta, na który zdecydował się czeski artysta był Citroen BX, ale jak przekonało się wielu miłośników marki, na jednym nie łatwo skończyć. Pojazdy przyciągają do siebie atrakcyjnym, świeżym designem, dużą przestrzenią bagażową i oczywiście miękkim, wygodnym zawieszeniem. Najnowszy model, Citroen C5 Aircross nie posiada już wprawdzie legendarnej hydropneumatyki, ale marka przekonuje, że komfort na pokładzie był głównym czynnikiem podczas projektowania pojazdu. Co przekonało Marka Ebena do zakupu francuskiego SUV-a? Samochód posiada amortyzatory z progresywnymi ogranicznikami hydraulicznymi, które dobrze pochłaniają duże i małe wstrząsy. Atutem jest też ergonomiczne i przestronne wnętrze.

„Kiedy moja żona zachorowała, szukaliśmy samochodu, który nie byłby zbyt twardy i gdzie wygodnie zmieściłby się wózek inwalidzki. Wypróbowaliśmy wszystkie możliwe marki, potem zajęliśmy miejsce w Citroenie i decyzja zapadła – dodał Eben.

Citroen C5 Aircross zastąpił C5 w wersji kombi.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o