Citroen Klub Poznań zaprasza na XVIII Letni Rajd Citroenów

0 206

W dniach 13-15 września 2019 zapraszamy na spotkanie do Ostrzeszowa. Do uczestnictwa zapraszamy wszystkich chętnych do odkrywania ciekawych miejsc Wielkopolski i wspólnej zabawy. Miło będzie nam gościć całe rodziny podróżujące Citroenami. Zapraszamy również tych, którzy chwilowo poruszają się innymi pojazdami.

Baza zlotu zlokalizowana będzie w hotelu „Dworek 1885” ul. Kaliska 7/9; 63-500 Ostrzeszów. W tym ośrodku oczekujemy na uczestników w piątek od godziny 15.00. Piątkowy wieczór spędzimy w hotelowym parku. W piątek będzie istniała możliwość indywidualnego skorzystania z restauracji hotelowej czynnej do godziny 22.00.

W sobotę start rajdu nastąpi z terenu hotelu o godzinie 10.00. Trasa rajdu poprowadzi przez pagórkowatą część południowej Wielkopolski. Na trasie jak zwykle będą czekały rozmaite zadania i niespodzianki. Zadbamy również o skromny posiłek w trakcie sobotniego podróżowania. Po trudach rajdu zasiądziemy wieczorem do kolacji, która zapewne przerodzi się zabawę taneczną Przy zapisach będziemy stosowali zasadę „kto pierwszy ten lepszy” i według kolejności zgłoszeń będziemy przydzielać miejsca noclegowe (a tych nie jest zbyt dużo). Już teraz zadeklaruj swój udział przesyłając ZGŁOSZENIE.

Uwaga: przyjmujemy tylko zgłoszenia wraz z wpłatą. Koszt uczestnictwa w rajdzie wynosi 245,-zł od osoby. Opłata zapewnia każdemu uczestnikowi: udział w rajdzie, dwa noclegi w warunkach hotelowych, poczęstunek na trasie rajdu, kolację w sobotę, dwa śniadania.

Dla osób biorących udział tylko w rajdzie koszt wpisowego wynosi 30,-zł. Koszt kolacji dla osób nie korzystających z noclegu wynosi 50,-zł. Obowiązkowe wyposażenie: dobry humor, chęć do wspólnej zabawy, kompas, mapy, scyzoryk itd. Wypełnione zgłoszenie prosimy przesłać do dnia: 10.08.2019 drogą elektroniczną na adres: [email protected].

Nr konta bankowego: SANTANDER BANK POLSKA S.A. 60 1500 1054 1210 5007 6480 0000
Stowarzyszenie CITROËN – KLUB – POZNAŃ ; 61-425 Poznań ul. Nizinna 21
Dodatkowych informacji udziela Maciej Płocki tel. 605 085 057

Komplet materiałów rajdowych wraz z regulaminem imprezy zostanie przekazany uczestnikom podczas odprawy załóg rajdowych w piątkowy wieczór.

Citroen Klub Poznań

 

 

………………………dnia, … ………. 2019 roku

KARTA ZGŁOSZENIA

 

NINIEJSZY ZGŁASZAM SWÓJ UDZIAŁ
w
XVIII Letnim Rajdzie Citroenów
„Ostrzeszowskie Wzgórza”
w dniach 13-15 września 2019 roku

danekierowca pilot
Nazwisko i imię   
    
Marka i typ pojazdu   
    
Numer rejestracyjny   
    
PESEL   
    
podpis   
    
 Osoby towarzyszące:  
PESELImię nazwisko
    
    
    

 

Wpisowe:

IlośćIlośćOpłata rajdowaOgółem
osóbnoclegów245,- 

Mnożąc przez ilość osób i podaj razem wartość wpisowego

Uwaga: członkom Stowarzyszenia Citroen Klub Poznań posiadającym aktualną legitymację przysługuje rabat w wysokości 15,-

Numer legitymacji                                     Rabat                                         Kwota do zapłaty

 

Dane osobowe podane w karcie zgłoszeniowej zostaną wykorzystane tylko do spraw związanych z organizacją imprezy. Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Citroen Klub Poznań. Uczestnik rajdu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację swego wizerunku we wszelkiego rodzaju relacjach z rajdu.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o