Citroën liderem sprzedaży samochodów w 2018 roku w Tunezji

0 37

Citroën był najlepiej sprzedającym się samochodem w Tunezji w 2018 roku. Łącznie firma sprzedała tam 4.446 samochodów osobowych i dostawczych. To już piąty rok z rzędu, gdy Citroën znajduje się na podium najlepiej sprzedających się nowych pojazdów a czwarty rok na pierwszym miejscu z całkowitym udziałem w rynku na poziomie 8,66%.

Citroën w Tunezji odnosi sukcesy w Tunezji dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży. Liczy ona aktualnie 40 punktów. W 2019 roku powstaną co najmniej trzy nowe, by klienci mieli jeszcze bliżej. Drugim ważnym aspektem w Tunezji jest jakość usług. Nad tym firma nieustająco pracuje, prowadząc szkolenia personelu i dbając o swoich klientów. Bardzo ważny jest tutaj kapitał ludzki oraz wiedza, zarówno sprzedażowa jak i techniczna. Bo kluczowym celem jest zadowolenie klienta przy utrzymaniu wysokich standardów międzynarodowych.

W ofercie Citroën Tunezja znajduje się mniejszy wybór nowych aut niż w przypadku Europy. Są to modele takie jak nowy Citroën C3, Citroën C3 Aircross, Citroën C-Elysee, Citroën C4 Cactus oraz nowy Citroën Berlingo.

Mottem marki jest hasło „Zainspirowany przez Ciebie”.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o