Citroën, po kilkuletniej przerwie, wraca nad Motławę!

3 21

Grupa Zdunek otworzyła nowy salon marki Citroën. Autoryzowany punkt sprzedaży, wraz z serwisem, powstał w Gdańsku. Salon znajduje się przy alei Grunwaldzkiej 295 i otwarty jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-19:00, w soboty od 9:00 do 15:00, a dział części, autoryzowany serwis oraz certyfikowana blacharnia-lakiernia od 8:00 do 18:00 w dni powszednie oraz od 9:00 do 15:00 w soboty.

Jeden z największych dealerów samochodowych na Pomorzu dołączył 8. grudnia 2018 roku kolejną markę do swojej oferty. Grupa Zdunek poprowadzi jedyny w Gdańsku autoryzowany salon i serwis marki Citroën wraz z certyfikowaną blacharnią – lakiernią. Na ekspozycję salonu składa się 6 stanowisk, ale w ofercie dostępne są wszystkie modele marki: od C3, C3 Aircrossa, przez C-Elysee, C4 Cactus, C4 SpaceTourer, Grand C4 Spcatetourer, do SpaceTourera i Berlingo, a także samochody dostawcze. Podobnie jak salon, 6 stanowisk liczy również autoryzowany serwis – 5 na auta osobowe oraz jedno stanowisko na auta dostawcze. Nowy punkt oferuje klientom całą gamę usług: sprzedaż samochodów nowych, sprzedaż flotową, skup i sprzedaż samochodów używanych, usługi finansowania i ubezpieczenia, sprzedaż części zamiennych i akcesoriów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, naprawy powypadkowe i wiele innych.

Z okazji otwarcia dealer przygotował atrakcyjne rabaty serwisowe (nawet do 30%), a na Klientów salonu czeka wielka wyprzedaż rocznika 2018! Ponadto 2 lutego w godzinach 9:00-18:00 odbędą się dni otwarte połączone z premierą Citroëna C5 Aircross. Na gości czeka mnóstwo atrakcji dla całych rodzin oraz konkursy z nagrodami.

W nowym salonie Citroëna w Gdańsku klienci mogą liczyć na najlepsze oferty marki Citroën, wsparcie serwisowe, a także pomoc i doświadczenie wykwalifikowanego zespołu.

 

Marka Citroën

Citroën jest od 1919 r. producentem szerokiej gamy samochodów wyróżniającym się kreatywnością i śmiałością. Samochody marki charakteryzuje unikatowy styl, zastosowanie najnowszych technologii i komfort jazdy. Modele takie jak Nowy C3 czy nowy kompaktowy SUV C3 Aircross wnoszą powiew świeżości do świata motoryzacji. Citroën to marka popularna w najlepszym znaczeniu tego słowa. Jej podstawowym źródłem inspiracji są ludzie i ich styl życia. Hasło „Inspired By You” i wyjątkowe podejście do klienta są kwintesencją Marki. Citroën wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów między innymi poprzez miejski concept store „La Maison Citroën”, stronę internetową Citroën Advisor czy też ofertę wynajmu samochodów (Citroën Rent&Smile oraz Earn&Drive). Citroën to 10 tysięcy punktów sprzedaży i obsługi posprzedażnej w niemal 80 krajach i 1,1 miliona sprzedanych w 2017 roku samochodów. To również 8 tytułów mistrza świata konstruktorów w WRC oraz trzy tytuły mistrza świata konstruktorów w WTCC.

 

 

źródło: Citroën Polska

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
2 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
3 Autorzy komentarzy
AlikRemusMichal Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Michal
Gość
Michal

Szkoda tylko, że ów comeback firmuje pan Z..

Remus
Gość
Remus

Z tym „nad Motławę” to przesada. W linii prostej ponad 4 km do „M”.

Alik
Gość
Alik

Korekta. Ponad 6 km.