Citroen Pössl Campster Cult – kamper z pakietem terenowym

0 816

Citroen Pössl Campster Cult łączy uterenowiony wygląd zewnętrzny z domowym komfortem wnętrza. Samochód powstał na bazie modelu Spacetourer i oferuje wygodne miejsce do spania dla czterech osób. Debiut nowego pojazdu kempingowego odbędzie się podczas targów Caravan Salon w Dusseldorfie.

W 2016 roku zadebiutował Citroen Pössl Campster, który powstał na bazie modelu SpaceTourer. Model powstał przy współpracy z firmą Pössl Freizeit und Sport. W roku 2017 trafił do produkcji. Kamper spotkał się z pozytywnym odbiorem klientów, o czym świadczy sprzedaż na poziomie 2.500 egzemplarzy. Na tegorocznych targach Caravan Salon w Dusseldorfie zadebiutuje nowa wersja pojazdu Citroen Pössl Campster Cult w stylu off-road.

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

Nazwa Cult wywodzi się z faktu, że Citroen Pössl Campster osiągnął swego rodzaju status kultowy w Niemczech. Nadwozie modelu zostało wykończone kolorem Lagoon Blue, który łączy się z czernią dachu, lusterek i innych elementów. W wyposażeniu znalazł się hak holowniczy i przyciemniane szyby.Citroen Pössl Campster Cult

Kamper Citroena sprawdzi się zarówno w krótszych, jak i dłuższych podróżach dzięki komfortowemu, funkcjonalnemu wnętrzu. Model został wyposażony w obrotowe przednie fotele oraz dwuosobową kanapę sprytnie połączoną z modułem kuchennym. Na życzenie klienta kuchnię można wyjąć, a w zamian zamontować dodatkowe siedzenia. Dzięki temu w samochodzie znajdzie miejsce dla nawet siedmiu osób. Citroen Pössl Campster zapewnia miejsce do spania dla czterech osób: dwa łóżka znalazły się w środku pojazdu, a dwa dodatkowe w części dachowej.

Na pokładzie zmodyfikowanego Spacetourera zainstalowano dwupalnikową płytę gazową, zlew z pojemnikiem na wodę oraz lodówkę i miejsca do przechowywania przyborów kuchennych. Kuchnia jest wyjmowana, co daje podróżującym możliwość gotowania na świeżym powietrzu. Nie zabrakło też szafek i szuflad na odzież oraz inne bagaże. Dzięki otwieraniu szyby na tylnej klapie pakowanie jest łatwe i szybkie. Citroen Pössl Campster jest napędzany za pomocą silnika silnik wysokoprężnego BlueHDi o mocy 150 KM.

Pakiet off-road został przygotowany przez firmę Musketier. Zestaw składa się z orurowania w przedniej części pojazdu, osłony progów oraz opon terenowych. Cena pakietu wynosi 2.677 euro (plus opłaty za montaż i rejestrację).

Galeria

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o