Citroen powraca do Południowej Afryki z modelem C5 Aircross

0 187

Citroen powrócił na rynek południowoafrykański z nowymi modelami. Klienci będą mieli możliwość zamówienia trzech pojazdów: C3, C3 Aircross oraz nowego SUV-a C5 Aircross.

Citroen przestał oferować swoje pojazdy w RPA w roku 2016. Marka spod znaku szewronów pozostawiła jednak obietnicę, że powróci, kiedy nadejdzie właściwy moment i właśnie to się stało. Producent wchodzi na rynek z trzema modelami o młodzieżowym wyglądzie: C3, C3 Aircross oraz C5 Aircross.

Citroen C3 jest oferowany Południowej Afryce z 3-cylindrowym silnikiem benzynowym o pojemności 1,2 litra, który generuje moc 82 KM. Motor został połączony z 5-biegową manualną skrzynią biegów. Drugą jednostką w ofercie jest 110-konny silnik benzynowy powiązanym z 6-biegowym automatem. Klienci mają do wyboru dwie wersje wyposażenia: Feel i Shine oraz trzy warianty kolorystyczne nadwozia: biały, szary i piaskowy, każdy jest dostępny z czerwonym dachem.

Drugim modelem w południowoafrykańskiej gamie Citroena jest C3 Aircross. Crossover o przestronny wnętrzu podobnie, jak C3 jest dostępny w wariancie Feel i Shine oraz w trzech wersjach kolorystycznych nadwozia: białym, szarym i piaskowym. Dostępny jest także pakiet wykończenia elementów w barwie Spicy Orange. Pod maską pojazdu znajduje się turbodoładowana jednostka benzynowa 1.2 o mocy 110 KM.

Flagowym modelem w ofercie Citroena w RPA jest C5 Aircross. SUV-a będzie można zamawiać w barwie stalowej, białej i platynowej oraz w wersjach Feel i Shine. Model wykorzystuje 1,6-litrowy turbodoładowany silnik benzynowy o mocy 165 KM, który współpracuje z sześciobiegową automatyczną skrzynią biegów.

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o