Citroen to Twoja pasja? Konkurs z okazji urodzin Andre Citroena

1 44

Dzisiaj 5 lutego, a więc bardzo ważny dzień dla wszystkich fanów marki Citroen. 141 lat temu urodził się Andre Citroen, założyciel firmy, wizjoner, zwany Henrym Fordem Europy. To dzięki jego pomysłowości i energii Citroen stał się producentem nowoczesnych, innowacyjnych samochodów i zrewolucjonizował nasz świat. Citroen ma najwięcej klubów fanów na świecie wśród marek popularnych.

Skoro mamy niezwykłą rocznicę, to mamy dla Was także niezwykłą niespodziankę. Nagrodą za najlepszą pracę jest unikalna akcja wystawiona w Paryżu, będącym siedzibą zarządu Citroena. Akcja wystawiona została w 1927 roku – wygrywając konkurs stajecie się w pewien sposób współwłaścicielem marki. To prawdziwy rarytas dla każdego kolekcjonera i miłośnika motoryzacji. Oprócz tego przewidujemy nagrody dodatkowe w postaci gadżetów elektronicznych.

A co trzeba zrobić? Konkurs jest przeznaczony dla posiadaczy Citroenów. Trzeba na co najmniej jednej stronie opisać swoje związki z tą marką, a w tekście powinny znaleźć się między innymi informacje o tym, dlaczego zdecydowaliście się na zakup Citroena, od kiedy interesujecie się tą marką oraz jakie Citroeny mieliście wcześniej. Do tekstu należy dołączyć zdjęcia. Tekst musi zawierać co najmniej 1024 znaki (jedna kartka A4), ale dłuższe będą bardzo mile widziane – im dłuższy i ciekawszy tym większe Wasze szansy na nagrodę.

Prace należy nadsyłać do 14 lutego 2019 roku (do godziny 23:59) na adres [email protected]. Zostaną ocenione przez kolegium redakcyjne. Wyniki ogłosimy na stronie Francuskie.pl, opublikujemy też nagrodzone teksty.

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest serwis Francuskie.pl,
 2. Nadesłane prace muszą się składać z co najmniej jednego zdjęcia oraz opisu, którego długość nie może być krótsza niż jedna strona A4,
 3. Praca powinna dotyczyć samochodu marki Citroen lub historii z nim związanej,
 4. Nadesłane prace powinny być przesłane w formie elektronicznej, tj. pliku Open Office, Word, PDF lub TXT, zdjęcia w formacie JPG lub odpowiedniku,
 5. Nadesłane prace będą oceniane przez jury konkursu, które składa się z redaktorów Francuskie.pl
 6. Jury podejmuje decyzje oceniając opisaną historię, samochód, załączone zdjęcia,
 7. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie Francuskie.pl.
 8. Uczestnik konkursu, wysyłający pracę na adres [email protected] jednocześnie zgadza się na nieodpłatną publikację przesłanego materiału oraz dokonanie korekt przez redakcję.
 9. Organizator zastrzega sobie prawo do kontaktu z uczestnikami w celu uzupełnienia materiału lub pozyskania dodatkowych informacji.
 10. Dane osobowe uczestników nie będą publikowane, przetwarzane w żadnym celu, ani przechowywane w bazie danych. W wynikach konkursu podane zostaną imiona.
 11. W konkursie nie mogą brać udziału redaktorzy oraz współpracownicy Francuskie.pl, ani ich rodziny.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
Marek Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marek
Gość
Marek

Czy zdjęcia mają być osobnymi plikami, czy wstawione w tekst?
Czy obojętne?