Chat with us, powered by LiveChat

Citroen w Nowym Jorku i New Jersey, fani w USA świętują 100-lecie marki

0 180

Citroen w tym roku świętuje swoje 100-lecie. Obchody urodzin francuskiego producenta odbywają się na całym świecie, nawet w Stanach Zjednoczonych, gdzie marka ma mnóstwo zagorzałych fanów.

Z okazji swoich 100. urodzin Citroen przedstawia serię filmów zatytułowanych Citroen Generations, które opowiadają ciekawe historie fanów marki z całego świata. W najnowszych odsłonach serii możemy zobaczyć nawet właścicieli klasycznych pojazdów ze Stanów Zjednoczonych, którzy każdego roku, 14 lipca z okazji Dnia Bastylii organizują paradę kultowych modeli francuskiej marki na ulicach Manhattanu. Tradycja przejazdów trwa już od 20 lat. Samochody, które wyglądają inaczej niż jakiekolwiek modele na drogach przyciągają uwagę przechodniów.

100-lecie było doskonałą okazją dla Citroena, aby złożyć hołd zagorzałym fanom zza Atlantyku, właśnie dlatego dwa odcinki Citroen Generations poświęcono amerykańskim miłośnikom marki. Pierwszy odcinek został nakręcony w Nowym Jorku podczas parady z okazji Dnia Bastylii. Drugi zabiera nas do New Jersey, do rodziny Seligmann. Howard, ojciec, który jest właścicielem Citroena 2CV stoi za spotkaniami fanów 14. lipca i jest jednym z najbardziej oddanych sympatyków Citroena w Stanach Zjednoczonych.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o