Citroen: wyprzedaż rocznika 2019

0 1 491

Citroen prowadzi wyprzedaż rocznika 2019. Opusty sięgają nawet 9 tysięcy złotych. W promocyjnych cenach można nabyć najpopularniejsze modele marki. 

Rodzinny, komfortowy, nowoczesny i bezpieczny. Taki jest Citroen. Teraz można go mieć taniej, dzięki wyprzedaży rocznika.

  • Citroen C4 Cactus dostępny jest już od 58.690 złotych. Samochód charakteryzuje się komfortowym zawieszeniem i wygodnymi fotelami w środku. Kompaktowe rozmiary predysponują go jako dobry samochód do miasta i na bliższe lub dalsze wyprawy. Zobacz test Citroena C4 Cactus.
  • Citroen C3 Aircross dostępny jest już od 66.160 złotych. Modny crossover, który swoimi rozmiarami aspiruje do klasy znacznie wyższej, niż do tej, w której jest sprzedawany. Zobacz test Citroena C3 Aircross.
  • Citroen Grand C4 Spacetourer dostępny jest już od 88.640 złotych. Prawdziwy komfortowy samochód dla rodziny. Siedem miejsc i świetnie zaprojektowane wnętrze. Zobacz test Citroen C4 Grand Spacetourer.
  • Citroen C4 Spacetourer dostępny jest już od 89.240 złotych. Pięcioosobowa rodzinna wersja, równie komfortowa co większa, ale według wielu zgrabniejsza. Wielki bagażnik.
  • Ultrakomfortowy SUV Citroen C5 Aircross dostępny jest już od 135.300 złotych. Nie ma bardziej komfortowego SUVa w tej klasie, wystarczy wjechać na kiepskie drogi by zrozumieć, dlaczego Citroen słynie z komfortu. Zobacz test Citroen C5 Aircross.

Samochody można wygodnie wyszukiwać dzięki specjalnej stronie internetowej epromocja.citroen.pl.

Warto też wybrać się w weekend do salonu Citroena i porozmawiać bezpośrednio ze sprzedawcą na temat zakupu wybranego modelu. To dobry moment, by na wyprzedaży trafić prawdziwe perełki cenowe, których możecie nie znaleźć w zestawieniu na powyższej stronie.

Mapa punktów sprzedaży Citroena znajduje się tutaj.

 

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o