Citroen ZX: japoński katalog z 1996 roku

2 341

Japoński katalog Citroena z 1996 roku to prawdziwa rzadkość. W środku znajdziemy informacje o proponowanych modelach, opis ich zalet oraz trochę historii marki. Mamy dla Was wybrane strony wraz z tłumaczeniem. 

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

Citroen ZX – francuski samochód rodzinny

Za każdym razem gdy go prowadzisz, Citroen ZX daje Ci odczuć jak jest praktyczny. Gama modelowa ZX obejmuje sportowe coupe, europejski bestseller kombi z potężną przestrzenią ładunkową oraz ZX Club, oferujący doskonałą równowagę pomiędzy przyjemnością z jazdy i komfortem pasażerów. Citroen ZX da Ci wszystko, czego oczekujesz od samochodu tej klasy: bezpieczeństwo, ABS, poduszkę powietrzną i napinacze pasów bezpieczeństwa. Skrętna oś zapewnia doskonałe prowadzenie i komfort jazdy. Citroen ma coś dla każdego – to kar, który opowiada się za życiem w komforcie.

Citroen – tradycja, która kształtuje przyszłość

 

Zachowanie na drodze, komfort i bezpieczeństwo. To są podstawowe elementy, na których koncentruje się Citroen. Odważne innowacje przenoszą je na zupełnie nowy poziom. Citroen Type A był pierwszym masowo produkowanym samochodem w Europie. Citroen Traction Avant 7CV był pierwszym masowo produkowanym samochodem z silnikiem z przodu. Citroen 2CV pomógł spopularyzować motoryzację. A Citroen DS wyznaczył nowe standardy na wiele lat: rewolucyjny aerodynamiczny kształt i superkomfortowe zawieszenie hydropneumatyczne.

Citroen pozostaje marką, która wsłuchuje się w potrzeby klientów. Od eleganckiego francuskiego stylu i dopracowanego komfortu po zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Samochody Citroena będą zawsze oferować ideał najbliższy sercom wymagających klientów.

Galeria

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorzy komentarzy
LkKrzysztof Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Krzysztof
Gość
Krzysztof

Miałem ZXa w wersji Audace 1,4i 5-d od nowości (1996) przez 7 lat. Zrobiłem ponad 200 000 km. Bardzo dobrze wspominam to auto. Faktycznie bardzo praktyczny i komfortowy kompakt. Moim zdaniem mocno niedoceniany na rynku. Wszyscy rzucali się na Golfy, Astry czy Escorty, a ZX przebijał ich w wielu aspektach, jak właściwości jezdne, komfort, ocynkowana karoseria, estetyka. Tylna skrętna oś dawała frajdę podczas jazdy po zakrętach. Hasło: „nie oderwiesz mnie od drogi” miło tutaj sens. Oczywiście, samochód był już robiony w czasach, kiedy księgowi doszli do władzy, więc było też i po taniości, ale nawet teraz przeglądam ogłoszenia używanych i… Czytaj więcej »

Lk
Gość
Lk

A ja wspominam mega wygodne siedzenia i przesuwaną tylna kanapę, która z samochodu robiła transportowca.