Chat with us, powered by LiveChat

Czy komuś z Was nie urodziło się dziś dziecko?

0 336

Jeśli ktoś z Was został dziś rodzicem, to może się to okazać podwójnie szczęśliwy dzień! Niestety jest ograniczenie, a w zasadzie dwa. Dziecku trzeba nadać imię André. I trzeba mieszkać we Francji, Włoszech, albo w Wielkiej Brytanii. Ale jeśli komuś z Was urodziło się dziś dziecko i spełniacie dwa powyższe warunki, to macie szansę na nowiutkiego Citroëna C3 w jubileuszowej wersji  Origins.

Dziś jubileuszowy dzień – uznawany za setną rocznicę powstania marki Citroën. Marka wprowadza więc #BornAndré w hołdzie swojemu założycielowi, wizjonerowi André Citroënowi. W centrum uwagi Citroëna jest człowiek, a skoro tak, to postanowiono uczcić dziecko, które urodzi się w dniu dzisiejszym we Francji, Włoszech lub w Wielkiej Brytanii i otrzyma imię po słynnym francuskim inżynierze.

Wbrew pozorom konkurencja wcale nie musi być duża. We Francji w 2017 roku przyszło na świat 747.779 dzieci, ale imię André (lub Andrée) nadano tylko 104 z nich. Rzadziej, niż raz na trzy dni! Zgłosić dziecko można, jeśli nosi ono imiona:
– André lub Andrée we Francji;
– André lub Andrea we Włoszech;
– André, Andrew i pochodne w Wielkiej Brytanii.

Zgłoszenia należy nadsyłać poprzez profile Citroëna na Facebooku i Instagramie. W każdym kraju wyłonione będzie jedno zwycięskie dziecko, którego rodzice otrzymają Citroëna C3 Origins.

 

 

Krzysztof Gregorczyk; grafika i video: Citroën

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o