Czy wkrótce zobaczymy nowy koncept DS Automobiles?

0 223

Marka DS Automobiles opublikowała zdjęcia z warsztatów designu, które zorganizowano wspólnie ze Strate Design School w Paryżu. Studenci prezentowali własną koncepcję miejskiego modelu przyszłość.

W ubiegłym roku marka DS Automobiles zaprezentowała DS X E-Tense, czyli asymetryczny samochód sportowy, który powstał bez żadnych ram, czy ograniczeń. Projektanci marki wolną rękę i okazję urzeczywistnić swoje fantazje. Być może już niedługo doczekamy się kolejnego ciekawego prototypu, który powstanie przy pomocy studentów designu.

Na swoim profilu na Facebooku marka DS Automobiles umieściła zdjęcia z warsztatów projektowych przeprowadzonych wraz ze studentami Strate Design School w Paryżu. Zadaniem młodych projektantów było przedstawienie własnej wizji miejskiego samochodu przyszłości. Powstały futurystyczne, często dziwaczne kształty, które już niedługo mogą przerodzić się w nowy samochód koncepcyjny.

Jak pisze francuska marka na swoim portalu społecznościowym: „Możemy liczyć na innowacyjne, zelektryfikowane modele koncepcyjne, które pojawią się już wkrótce”.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o