Dacia Duster 2014 mamy zdjęcia

6 11

W serwisach internetowych AutoBlog.IT oraz AutoEvolution pojawiły się szpiegowskie zdjęcia Dacii Duster 2014. Facelifting coraz bliżej, bo samochód po dwóch latach obecności na rynku wymaga już odświeżenia. Jak widać z fotografii, producent pozostawił wszystko to co najlepsze i skupił się na detalach, które można było poprawić.

2014-dacia-duster-01

2014-dacia-duster-02

2014-dacia-duster-03

2014-dacia-duster-04

2014-dacia-duster-05

2014-dacia-duster-06

Nowa Dacia Duster będzie miała zmieniony grill i zderzak. Pojawią się inne lampy przednie i tylne, zmieniono kształt piątych drzwi. We wnętrzu znajdziemy zapewne to, co znamy już z nowego Sandero i Logana – a więc lepsze wyciszenie, nową deskę rozdzielczą i elektroniczne gadżety – w tym chwalone przez nas radio z nawigacją.

źródło: AutoEvolution, Autoblog

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
4 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
4 Autorzy komentarzy
dinnmaciejryjasmaciej Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
maciej
Gość
maciej

Według Autoevolution wnętrze pozostanie bez zmian. Wasza wizualizacja nie pasuje do zdjęc. Krata wlotu powietrza i reflektory będą inne – widac to pod maskowaniem.

ryjas
Gość
ryjas

Bez zmian względem tego co już jest dostępne np. w Rosji;) czy UK.
” Inside, the dash of the new Duster will remain the same, without adopting the newer nav system of the Logan. But the instrument cluster will come out of the sedan. For the first time, the Duster will be fitted with cruise control.”

Widać też, że auto ma jakiś inny silnik niż dotychczas. Wnoszę to po innym wydechu

maciej
Gość
maciej

Nie zgodzę się do końca. Owszem najprawdopodobniej zmieni się panel zegarów „instrument cluster”ale nic ponadto. Zresztą to by miało sens ponieważ jakiś czas temu widziałem zdjęcia wnętrza dustera z licznikiem z nowego logana. Będzie też brakować media nav a szkoda. Uwaga odnośnie silnika – może ? Fajny byłby 1.2 turbo.

ryjas
Gość
ryjas

Pewnie chodzi Ci o te zdjęcia: http://www.masr1.com/di-5BCT.jpg http://www.masr1.com/di-JPEE.jpg
Wg mnie to nie jest finalna wersja i jednak zobaczymy nowe wnętrze. Generalnie jaki jest sens robienia takiej hybrydy nowego ze starym?

Wydaje mi się ze tam jest wydech od 2,0 litrówki. Duży przekrój rury

maciej
Gość
maciej

Też mam nadzieję na nowe wnętrze. Szukamy auta dla żony i duster idealnie wpisuje się w potrzeby. Niestety wnętrze aktualne trąci mychą. Jakby dali to z UK/Rosji to biorę.

dinn
Gość
dinn

Nie jest najgorszy. Ciekawe czy FL wplynie negatywnie na cenę?