Jak jeździ Dacia Duster? Idealny na bezdroża

1 19

Jak Dacia Duster radzi sobie na asfalcie i w lekkim terenie? Uczestnicy Rajdu Dacia Duster Tour, który odbył się w ubiegłym roku sprawdzili możliwości pojazdu w najróżniejszych sytuacjach. Od zaprzyjaźnionego Dacia Klub Polska otrzymaliśmy film z tej imprezy.

25 sierpnia ubiegłego roku dobył się Rajd Dacia Duster Tour, czyli specjalna impreza dla właścicieli i miłośników popularnego SUV-a. Rajd wystartował z zespołu dworsko-parkowego Olandia-Prusim, który znajduje się ok. 60 km od Poznania. W zmaganiach wzięło udział 40 egzemplarzy Dacii Duster oraz 150 osób. Pojazdy pokonały 70 km w różnych warunkach nawierzchni, udało się nawet zjechać z asfaltu. Jak poradził sobie Duster? Sami zobaczcie na filmie przygotowanym przez Dacia Klub Polska.

Na trasie, uczestnicy musieli wykonać zadania, które były dodatkowo punktowane, a dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji. Sierpniowej imprezie towarzyszył ambasador pucharu Dacia Duster Elf Cup ― Krzysztof Hołowczyc.

Jedną z głównych nagród dla pięciu pierwszych załóg na mecie rajdu był przejazd nową Dacią Duster w towarzystwie Krzysztofa Hołowczyca, czyli jednego z najbardziej utytułowanych polskich kierowców rajdowych. Wśród dodatkowych atrakcji uczestnicy mogli wziąć udział w jazdach typu off-road SUV-em Dacii z Krzysztofem Wicentowiczem – liderem Pucharu Dacia Duster Elf Cup 2018, obejrzeć ekspozycję najnowszych modeli rumuńskiej marki: Logan MCV, Sandero, Dokker, Lodgy, Duster wraz z serią limitowaną Connected by Orange oraz ekspozycję rajdowych Dacii Duster Elf Cup.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecmy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
Jan Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jan
Gość
Jan

Jakie to bezdroża…? szybciej objadę je fiesta z 2001 r.