Chat with us, powered by LiveChat

Dacia Duster będzie nowym samochodem papieża Franciszka

5 2 500

Dacia Duster będzie nowym samochodem papieża. Samochód zostanie zbudowany specjalnie na wizytę Francuszka w Rumunii i zostanie wykorzystany w czasie publicznych wystąpień. Papież odwiedzi Rumunię w dniach 31 maja – 2 czerwca.

Wizyta odbywa się na zaproszenie rumuńskich władz państwowych oraz kościoła katolickiego. W ciągu swojej podróży papież odwiedzi Bukareszt, Iasi i Blajul, a także sanktuarium maryjne w Sumuleu-Ciuc.

Ze względów bezpieczeństwa szczegóły modyfikacji nie są jeszcze znane. Wiadomo, że papież będzie chciał wykorzystać samochód do przemieszczania się wśród zgromadzonych gości oraz do prowadzenia rozmów z wiernymi. Duster zostanie więc prawdopodobnie przebudowany tak, by Franciszek mógł w nim stawać, co oznacza zmiany w konstrukcji dachu oraz montaż zabudowy chroniącej przed ewentualnym zamachem. Pojawi się też uchwyt do trzymania.

Dacia ma spore doświadczenie w tego typu zmianach. Do produkcji zostaną wykorzystane doświadczenia związane z produkcją pickupa.

źródło: Romanian Insider

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
2 Wątki komentarzy
3 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
5 Autorzy komentarzy
eLMoRomanSebTechroadPiotr Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr
Gość
Piotr

…ale dlaczego na tej stronie, na prawo od informacji o Dacii Duster dla papieża Franciszka, wyświetliła się reklama wyborcza p. Konstantego Radziwiła z PIS ?
Piotr Mikołajewski

Seb
Gość
Seb

Wyświetlane reklamy są między innymi zależne od historii odwiedzanych stron.

Roman
Gość
Roman

1/nie p. Konstantego tylko JKM Konstantego R. 2/należy regularnie czyścić historię odwiedzanych stron, 3/ stosować przeglądarkę, która nie zapisuje historii odwiedzanych stron, 4/stosować w miarę możności połączenie VPN, dla maskowania rzeczywistego adresu IP komputera z którego się korzysta

Techroad
Gość
Techroad

Bo to najlepszy samochód na tym kontynencie, niedrogi, bezawaryjny z wystarczającą ilością bajerów.

eLMo
Gość
eLMo

bezawaryjny? Chyba do wyjeźdzu z fabryki