Dacia Duster i Renault Clio wśród 20 najchętniej kupowanych aut w Polsce w 2019 roku

2 27

PZPM opublikował dane, z których wynika, że Dacia Duster była w lutym najchętniej kupowanym samochodem przez klientów indywidualnych w Polsce. W pierwszej dwudziestce znajduje się również Renault Clio. To zresztą dobrze wróży nowemu modelowi, który już wkrótce powinien pojawić się w sprzedaży w salonach.

Nowa Dacia Duster jest nie do pobicia, a sprzedaż w porównaniu do zeszłego roku wzrosła w lutym o ponad 220%. Do klientów trafiło ponad 800 samochodów. W pierwszej dwudziestce znalazło się też miejsce dla Renault Clio, którego wybrało ponad 200 osób. Zestawienie pokazuje również jak wiele przestrzeni do działania jest dla innych francuskich marek – nowy Peugeot 208 II, który również wkrótce zadebiutuje, może być bardzo mocnym punktem oferty lwa.

Duże pole do popisu ma też nowe Renault Clio V. Nowy model przyciąga uwagę klientów a polityka cenowa firmy wyjątkowo sprzyja zakupom indywidualnym. Natomiast w segmencie SUV można się spodziewać ofensywy Citroena C5 Aircross oraz Renault Kadjar – te auta mają bardzo dobre ceny.

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorzy komentarzy
MHMMarcin_skodalepszaodfrancuzów_zminusujciemnie Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin_
Gość
Marcin_

Duster w tym roku będzie najchętniej kupowanym autem wśród klientów prywatnych. Jeśli chodzi o clio i 208 to jak zobaczymy ceny poszczególnych wersji i dostępność gamy silnikowej będziemy mogli cokolwiek mówić o poziomach sprzedaży. Bo na razie to zobaczyliśmy kilka fotek.

MHM
Gość
MHM

Tylko czemu piszecie o tym w sekcji „Citroen”, a nie „Dacia” ??