Dacia Logan dla policji – radiowóz w przystępnej cenie

6 18

Dacia Logan trafiła do policyjnej służby. Nowa flota pomoże stróżom prawa m.in. w patrolach i utrzymaniu porządku w miastach. Ile kosztuje radiowóz Dacii?

Być może Dacia Logan nie jest samochodem, który przychodzi nam w pierwszej kolejności na myśl jako policyjny radiowóz. Model trudno sobie wyobrazić w przypadku pościgu, ale nie oznacza to, że do służby trafić nie może. Z pewnością sprawdzi się w wielu codziennych zadaniach funkcjonariuszy, jak na przykład podczas utrzymaniu porządku na drogach lub w miastach. Nowa flota składająca się właśnie z Dacii Logan trafiła do rumuńskiej policji.

Logany posiadają wszystko, co policyjny radiowóz posiadać powinien. Wyposażenie obejmuje m.in. system monitoringu, łączności, specjalne oświetlenie, oznaczenie logo policji a tylna część pojazdu została dostosowana do przewozu podejrzanych. Cena jednego pojazdu wynosi z VAT wynosi 14 tys. euro, czyli ok. 60 tys. zł.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
3 Wątki komentarzy
3 Odpowiedzi na wątki
1 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
5 Autorzy komentarzy
AdamKocurKrzysztofŁukaszGruby Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gruby
Gość
Gruby

A ja proponuję żeby w Dacii zamówić nowe limuzyny do przewożenia „naszych VIP-ów”. Mogą być w topowej wersji wyposażenia i z mocniejszym dieslem lub turbo beną. Będzie to wybór ekonomiczny i wystarczający. Więcej im nie trzeba. Choć moim zdaniem powinni jeździć polskimi seryjnie produkowanymi autami, czyli w tej chwili blaszanymi Honkerami (ktokolwiek to teraz wytwarza, ostatnio DZT)

Łukasz
Gość
Łukasz

Nasze bogate Państwo nie mogłoby sobie pozwolić na taką skazę na wizerunku jak plebejska dacia

Krzysztof
Editor

Poza tym nasi rządzący (niezależnie od opcji) potrzebują samochodów opancerzonych, żeby ich z miłości ludzie nie zadusili :-)

Gruby
Gość
Gruby

Ale Logan ma odmianę limuzyna, poza tym jakby dobrze się dogadali co do ilości (sejm+senat+ministerstwa) to może na maskę trafiłby znaczek Samsunga. Trzeba też dostrzegać plusy, w obszernym bagażniku Samsunga Logana zmieściłoby się uposażenie poselskie i wszystkie bonusy za odklepaną obecność na komisjach…

Kocur
Gość
Kocur

Tanie buble, już z fabryki wyjeżdżają zepsute. Nadają się tylko do stania przy drodze jako makiety radiowozów.

Adam
Gość
Adam

Odezwał się właściciel 20 letniego Passata. xD