Dacia jedną z 5 najbardziej niezawodnych marek według brytyjskich kierowców

2 18

Ponad 60 tysięcy brytyjskich kierowców wzięło udział w dorocznych badaniach magazynu Which? Car. Oceniali swoje samochody pod kątem niezawodności. Wśród najlepszych firm na Wyspach Brytyjskich w finałowej piątce znalazła się Dacia. Jest to pierwsze tego typu wyróżnienie dla tej marki. 

Louise O’Sullivan, szef Dacii w Wielkiej Brytanii powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wyniki ankiety magazynu Which? Car potwierdzają dobry wybór naszych klientów. Dacia kontynuuje swój wzrost, łącząc wartość produktu z jakością, niezawodnością i zadowoleniem nabywców, dorównując najlepszym markom na rynku.

Magazyn Which? Car przeprowadził badania wśród ponad 60 tysięcy posiadaczy samochodów, pytając między innymi o awarie, koszty napraw oraz inne problemy z nimi związane. Klienci mieli ocenić między innymi swoją satysfakcję z auta oraz to, czy poleciliby go innym. Co ciekawe, Dacia otrzymała aż 90% w rankingu satysfakcji. To wręcz wzorowy wynik.

Brytyjczycy najgorzej ocenili samochody marek Alfa Romeo, Land Rover, Smart, Chevrolet i Saab.

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorzy komentarzy
marudaduszek480 Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
duszek480
Gość
duszek480

To już nie pierwszy raz kiedy w brytyjskich rankingach francuska marka jest wysoko (a trzeba przyznać, że Brytole raczej za Francuzami nie przepadają i odwrotnie) ;) I teraz porównajmy te wyniki do rankingów niemieckich…

maruda
Gość
maruda

Gratulacje. Duster i Sandero Stepway to bardzo udane samochody.