Dacia Sandero Stepway i Dacia Duster w specjalnej edycji „Anniversary”

1 10 724

Jeśli producent samochodów obchodzi urodziny, to zazwyczaj możemy spodziewać się motoryzacyjnej niespodzianki i nie inaczej jest w przypadku marki Dacia. Z okazji 15-lecia Dacii w Niemczech do oferty dołączy specjalna edycja „Anniversary” modelu Sandero Stepway oraz Duster. Pojazdy charakteryzują się bogatym wyposażeniem w atrakcyjnej cenie.

15 lat temu w Niemczech zadebiutował Logan, który był pierwszym modelem Dacii w tym kraju. Z biegiem lat oferta rozwijała się a pojazdy producenta z Mioveni zyskiwały coraz większą popularność. Aby uczcić swoje urodziny na tym ważnym motoryzacyjnym rynku, Dacia proponuje klientom specjalną rocznicową edycję modelu Sandero Stepway oraz Duster oznaczone symbolem „Anniversary”.

Dacia Sandero Anniversary jest rozwinięciem wersji Prestige. Pojazd został wyposażony w system multimedialny Media Nav Evolution, komputer pokładowy oraz tempomat. Sandero otrzymał również klimatyzację automatyczną, wspomaganie parkowania tyłem z kamerą cofania oraz elektrycznie sterowane szyby. Dacia Sandero Stepway Anniversary jest napędzana za pomocą turbodoładowanego silnika TCe o mocy 90 KM. Cena modelu w Niemczech rozpoczyna się od 12.200 euro.Przewaga cenowa nad porównywalnie wyposażonym Sandero Stepway Prestige TCe 90 wynosi 300 euro. 

Dacia Duster w wersji Anniversary również powstała na bazie poziomu Prestige. W modelu nie mogło zabraknąć klimatyzacji automatycznej oraz podgrzewanych foteli. Samochód posiada centralny zamek, kartę Hands Free oraz pakiet Technik Plus z systemem ostrzegającym o obiekcie w martwym polu oraz kamerą cofania, która ułatwia parkowanie w ciasnych przestrzeniach.

Dacia Duster Anniversary jest oferowana z silnikiem benzynowym TCe o mocy 130 KM w cenie 17.650 euro. Za wersję 4×4 trzeba zapłacić 19.550 euro. Model jest tańszy od porównywalnie wyposażonego Dustera Prestige o 200 euro. Urodzinowe modele będą dostępne w salonach dealerskich w Niemczech od 11 stycznia 2020 roku.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
Roberto Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Roberto
Gość
Roberto

ŁAaaaaaał 300 lub 200 euro? Normalnie lęcę do salonu po samochód. Taka okazja może się już nie przytrafić. Ale niuuuuus