Do 10.000 CHF zwrotu – Euro-Bonus na modele Renault

2 663

Wygląda na to, że nic nie wyjdzie z rządowych zapowiedzi dopłat do samochodów elektrycznych w Polsce. Cóż – można było się tego spodziewać. O wiele lepiej żyje się w Szwajcarii. Od wczoraj wystartował tam projekt nazwany Euro-Bonus. W jego ramach każdy klient otrzymuje zwrot pieniędzy zależny, rzecz jasna, od samochodu, który kupi. Ale nie musi kupować auta elektrycznego! Euro-Bonus dotyczy wszystkich modeli Renault!

Co ciekawe, nie jest to jedyna zachęta do zakupu nowego Renault. Euro-Bonus łączy się ze wszystkimi innymi promocjami. Dodatkowo – zależnie od modelu – można liczyć na przykład na darmową ładowarkę WallBox dla aut elektrycznych, pięć lat gwarancji na Zoe, czy atrakcyjne oferty leasingowe.

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

Euro-Bonus jest reakcją na utrzymujący się wysoki kurs franka. Promocja obejmuje wszystkie modele osobowych aut Renault, począwszy od dwuosobowego elektrycznego Twizy po kampera Trafic SpaceNomad.

Najnowsze modele Renault, w tym w 100% elektryczne Zoe, Clio z napędem hybrydowym E-Tech, hybrydę plug-in Captur E-Tech i całą gamę aut osobowych można teraz zamówić z korzyścią dla klienta wynoszącą do 10.000 CHF. Dotyczy to każdego zakupu nowego pojazdu Renault, bez ograniczeń” – wyjaśnia Claude Gregorini, dyrektor operacyjny w Renault Suisse SA.

Renault oferuje określoną premię Euro-Bonus dla każdego modelu, od 1.000 CHF w przypadku Twizy, do 5.000 CHF w przypadku Megane, a nawet 10.000 CHF dla Talismana lub Espace’a. Nowe w 100% elektryczne Zoe objęte jest premią w wysokości 5.000 CHF i można ją połączyć z atrakcyjnym Zielonym Leasingiem 0%. Ponadto klienci kupujący Zoe otrzymują przedłużoną 5-letnią gwarancję i stację ładowania WallBox do domu.

Jednocześnie Renault oferuje premię ekologiczną dla aut napędzanych wybranymi silnikami. Należą do nich Twingo z silnikiem benzynowym 75 KM (500 CHF – Eco-Bonus) oraz Clio, Captur, Megane, Scenic i Kadjar z silnikami wysokoprężnymi Blue dCi 85-120 PS (1.000 CHF – Eco-Bonus). Ta promocja może być łączona z premią Euro-Bonus.

Atrakcyjne finansowanie sprawi, że zakupy będą jeszcze przyjemniejsze. Oficjalni partnerzy Renault oferują Zielony Leasing 0% bez wpłaty wstępnej dla nowego Zoe w całej Szwajcarii oraz Leasing Platynowy 0,9% dla wszystkich innych modeli. Oba rodzaje finansowania obejmują umowę serwisową dotyczącą kosztów serwisu, kompleksowe ubezpieczenie i ubezpieczenie ochrony ratalnej.

Najbardziej aktualne informacje i symulacje cen nowych samochodów uwzględniających Euro-Bonus są dostępne u oficjalnych dealerów Renault w Szwajcarii oraz na stronie www.renault.ch

 

 

Krzysztof Gregorczyk; zdjęcia: Renault

Galeria

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorzy komentarzy
ToJaadfasfsd Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
adfasfsd
Gość
adfasfsd

Skoro ogłasza to dyrektor Renault to prawdopodobnie nie chodzi o jakiś realny eco-bonus na szczeblu kraju – ale o akcję obnizek cen, którą sobie tak nazwali. Z ECO ma to niewiele wspólnego ale z BONUSEM i owszem, dużo.
Równie dobrze w piekarni bułeczki z poprzedniego dnia można nazwać tańsze w wyniku eco-bonusu…

ToJa
Gość
ToJa

To jest eko bonus, bo pomoże obniżyć średnią emisji w gamie. za dużo ludzi rzuciło się na 1.3 TCe i wizja kar się zbliża. Im bliżej końca roku tym więcej będzie takich zabaw.