DS 7 Crossback – 10 poleasingowych egzemplarzy w DS Store Kraków

0 153

Do salonu marki DS Automobiles w Krakowie trafiło 10 poleasingowych egzemplarzy modelu DS 7 Crossback. Są to pojazdy w różnych konfiguracjach i z niskimi przebiegami.

Do salonu DS Store w Krakowie dotarła flota 10 poleasingowych egzemplarzy modelu DS 7 Crossback. Samochody zostały wyprodukowane w roku 2018, mają przebiegi do 10 tys. km oraz pełną gwarancję. W przyszłym miesiącu do salonu trafi kolejne 10 sztuk.

Wśród dostarczonych do DS Store egzemplarzy, większość stanowią pojazdy w najwyższej wersji wyposażeniowej Grand Chic oraz z najmocniejszymi jednostkami napędowymi, czyli silnikiem benzynowym 1.6 PureTech o mocy 225 KM oraz dieslem 2.0 BlueHDi 180. Poleasingowe samochody są dostępne w dwóch inspiracjach wnętrza: DS Rivoli oraz DS Performance Line. Pierwsza z nich oddaje hołd słynnej paryskiej dzielnicy Tuileries. Fotele są pokryte czarną tapicerką ze skóry Nappa z ozdobami w kształcie diamentu. W wykończeniu Performance Line siedzenia i deska rozdzielcza zostały pokryte alcantarą oraz jasnymi wkładkami. Cena modelu zależy do egzemplarza, zgodnie z informacją krakowskiego salonu jest to ok. 170.000 zł brutto.

DS Store w Krakowie jest zlokalizowany przy ul. Opolskiej 9. Salon jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 18:00 oraz w sobotę od 09:00 do 14:00. Klientów zainteresowanych zakupem DS 7 Crossback zapraszamy do kontaktu.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o