DS 7 Crossback – „nigdy wcześniej nie zwracałem uwagi na SUV-y”

0 61

DS 7 Crossback potrafi do siebie przekonać nawet osoby, które wcześniej niespecjalnie zwracały uwagi na segment SUV. Nasz czytelnik Patryk, podzielił się z nami opinią o modelu DS Automobiles.

Patryk testował egzemplarz z silnikiem benzynowym 1.6 PureTech o mocy 225 KM. Jak w jego opinii wypadł SUV francuskiej marki? Szczerze mówiąc nigdy wcześniej nie zwracałem uwagi na SUV-y. Mimo iż modele z gamy Peugeot są bardzo ładne, mają znakomity design, to nigdy nie przyszedłby mi do głowy zakup samochodu z tego segmentu. DS 7 Crossback jest chyba pierwszym pojazdem w tej klasie, który bym kupił.

Pierwsza rzecz, na którą zwróciłem uwagę to jakość materiałów wykończeniowych. W następnej kolejności doceniłem wysoką dbałość o szczegóły. Samochód, którym miałem okazję przejechać ok. 600 km wystąpił w wersji Exclusive z inspiracją Rivoli. W tej wersji inżynierowie i projektanci wykonali świetną robotę. Samochód jest dopracowany w każdym detalu.

Moja testówka ma pod maską 225 KM co sprawia, że ten komfortowy, podkreślam komfortowy SUV, chętnie i miło przyspiesza, a do tego robi to z gracją. Największą uwagę zwraca na siebie adaptacyjne zawieszenie, które pracuje wręcz znakomicie. Właśnie dlatego polubiłem DS 7 Crossback.

Jaki jest ostateczny werdykt? Samochód należy uznać jako poprawny. Wywiązuje się z obowiązków, które należą do SUV-ów premium.

Bardzo dziękujemy za opinię i zdjęcia.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o