DS 7 Crossback oficjalnym samochodem Regat Reklamy w Sopocie

0 248

6 czerwca w Sopocie rozpoczynają się Regaty Reklamy. DS Automobiles jest partnerem tego wydarzenia w Polsce, a flagowy model marki, DS 7 Crossback będzie oficjalnym samochodem regat.

Druga edycja Regat Reklamy rozpoczyna się 6 czerwca i potrwa do niedzieli, 9 czerwca. Jako oficjalny samochód imprezy został wybrany awangardowy SUV marki DS Automobiles, DS 7 Crossback. Wydarzenie jest rozwinięciem koncepcji Zjazdu Rynku Reklamy, czyli spotkania specjalistów z polskiej branży reklamowej i wymiany doświadczeń z żeglarstwem morskim w tle.

Po sukcesie ubiegłorocznych regat organizatorzy rozwinęli formułę rywalizacji: w tym roku odbędzie się ona w dwóch kategoriach. Załogi ze sternikiem z uprawnieniami będą walczyć o Puchar Regat Reklamy. Z kolei drużyny bez własnego sternika będą rywalizować pod okiem profesjonalnych skipperów w Pucharze Discovery TVN. Rywalizacja na wodzie to jednak nie wszystko. Na uczestników czekają liczne konferencje i szkolenia, które będą okazją do wymiany wiedzy w nieformalnej, letniej atmosferze.

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o