DS Automobiles na Paris Fashion Week®

0 143

Marka DS Automobiles nawiązała współpracę z Fédération de la Haute Couture et de la Mode w ramach wydarzeń Paris Fashion Week® i Haute Couture. Nie powinno to nikogo dziwić – wszak DS Automobiles i przemysł odzieżowy mają praktycznie takie same wymagania, z pasją do stylu i zamiłowania do materiałów.

Od 18. czerwca marka DS Automobiles towarzyszy dziennikarzom, autorom i talentom w stolicy mody dzięki flocie 25 samochodów DS 7 Crossback z dumą prezentujących logo Paris Fashion Week®. Partnerstwo to będzie kontynuowane we wrześniu podczas Haute Couture i Tygodnia Mody Kobiet.

Ludzie z DS Automobiles mają silne konotacje ze światem mody. Metody pracy, takie jak chęć wstrząsania kodami, zaskakiwanie, eksperymentowanie i wymyślanie, ale także pozyskiwanie nowych materiałów, znajdują szczególne echo w świecie francuskiej marki.

Unikatowy ścieg DS „Pearl”, projekt detali „Guillochage Clous de Paris” i kryształy w przyciskach sterujących w DS 7 Crossback to dzieła współdzielone ze światem mody, który lubi łączyć tradycję, styl, doświadczenie i innowacyjność projektantów.

Od czasu powstania marki DS w 2015 r. pracujemy jak firma Haute Couture, aby w pełni podkreślić wnętrze naszych wyróżniających się kreacji” – mówi Yves Bonnefont, dyrektor generalny DS Automobiles. – „Najlepsi pracownicy kształtują materiały DS 3 Crossbacka i DS 7 Crossbacka wprowadzając innowacje, ciekawe pomysły, które naprawdę są kompletnie odmienne od tego, co istnieje obecnie na rynku motoryzacyjnym. Dlatego cieszymy się, że ściśle współpracujemy z Fédération de la Haute Couture et de la Mode i tak będzie w kolejnych edycjach Paris Fashion Week®. Będzie to okazja do podzielenia się naszymi doświadczeniami z najważniejszymi francuskimi firmami, tak jak to robiliśmy od początku naszego procesu twórczego”.

To partnerstwo wzmacnia nową dynamikę i działania wdrażane przez Federację Haute Couture and Fashion w Paris Fashion Week®, który bardziej zwraca uwagę na kwestie ekologiczne.

DS Automobiles już elektryzuje całą swoją ofertę pod szyldem E-TENSE dzięki DS 3 Crossback E-Tense, pierwszemu w 100% elektrycznemu modelowi w swoim segmencie i DS 7 Crossback E-Tense 4×4, z 300-konnym silnikiem hybrydowym pozwalającym na pokonanie 58 km bez emisji spalin i średniej emisji na poziomie 31 gramów dwutlenku węgla na kilometr w ramach nowego cyklu pomiarowego WLTP. Począwszy od 2025 r. DS Automobiles będzie oferować wyłącznie pojazdy o napędzie elektrycznym.

 

 

Krzysztof Gregorczyk; zdjęcia: DS Automobiles

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o