DS 7 Crossback testowany w Indiach?

0 1

DS 7 Crossback został sfotografowany podczas testów w Indiach. Co prawda ten kraj kojarzy nam się najczęściej zarówno z egzotyką jak i tańszymi wersjami samochodów, ale jak widać firmy myślą też o wprowadzeniu tam produktów marki premium. PSA rozwija swoją obecność na tamtejszym rynku, m.in. przygotowując się do uruchomienia fabryki silników, więc być może przygotowuje się do premiery DS 7 Crossbacka. 

DS 7 Crossback to nowy SUV od DS Automobiles. Samochód stanowi pierwszy model z całej nowej serii francuskiego segmentu premium. Niedawno koncern zaprezentował model DS 3 Crossback, z którym wiąże spore nadzieje sprzedażowe a już za rok ma pojawić się spora limuzyna DS 8. Będzie stanowić topowy model w gamie a cena bazowa została ustalona na poziomie około 170 tysięcy złotych.

Rynek indyjski jest bardzo ważny do producentów, jednak większość sprzedawanych tam samochodów to nieduże, tanie auta. Wynika to przede wszystkim z niewielkiej siły nabywczej i niedużych zarobków, chociaż sytuacja ta stopniowo ulega poprawie. Francuzi mają sporo związków z Indiami a PSA posiada prawa do popularnej niegdyś marki Ambassador. Indyjskie klimaty wykorzystano w genialnej reklamie Peugeot 206:

 

źródło: Rushlane.com

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecmy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o