Nowy Duster pokonuje Skodę Karoq i BMW X3 w konkursie Car of the Year na Ukrainie

2 2

Renault Duster został wybrany najlepszym SUV-em w konkursie Car of the Year 2019 na Ukrainie. Model pokonał inne pojazdy, które rywalizowały w tej kategorii jak: Skoda Karoq, Hyundai Santa Fe, Peugeot 5008, BMW X3, Jeep Wrangler i Toyota Land Cruiser Prado.

Nagroda Car of the Year na Ukrainie jest przyznawana zarówno przez 28 dziennikarzy z czołowych magazynów motoryzacyjnych w tym kraju, jak i jury składające się z klientów. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem ankiety internetowej. Punkty przyznawane przez dziennikarzy i klientów są liczone w stosunku 50:50. W kategorii najlepszy SUV wyróżniony został model Renault Duster.

Renault Duster jest dowodem na to, że niedrogi i ubogi w najnowsze zdobycze technologii model, również ma szansę w konkursie Car of the Year. Jury doceniło przede wszystkim stosunek jakości do ceny oraz zmiany, jakie zaszły w tym modelu. Samochód otrzymał odmienione wnętrze, pojawiły się nowe opcje, których klienci niekoniecznie oczekują w samochodzie o tak niskiej cenie oraz satysfakcjonujący wybór jednostek napędowych. Decyzja może być dla niektórych zaskoczeniem, ponieważ budżetowy SUV był w opinii dziennikarzy i klientów lepszy niż BMW X3, Peugeot 5008, Skoda Karoq, Toyota Land Cruiser Prado oraz Jeep Wrangler.

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecmy

Może ci się spodobać również
avatar
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorzy komentarzy
wittWowa Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wowa
Gość
Wowa

Ej tam przesadzacie towarzysze z tym Car of the Year 2019! Powinno być: Автомобіль року 2019.

witt
Gość
witt

Jak dla mnie najlepszy z wymienionych to land cruiser. Sam bym chętnie wziął taki z silnikiem trzy litrowym w dieslu i 173 KM. Jeździłbym :)