Chat with us, powered by LiveChat

Dynamiczne i bezpieczne Renault Megane. Wyniki badania opinii Kantar Polska

0 399

Zdecydowana większość badanych uważa Renault Megane za dynamiczne auto i czuje się w nim bezpiecznie – wynika z badania opinii przeprowadzonego dla Renault przez firmę Kantar Polska. Wzięło w nim udział ponad 300 osób, które przetestowały Renault Megane w ramach akcji 365 dni testów Renault.

W badaniu opinii przeprowadzonym dla Renault przez firmę Kantar Polska wzięło udział 327 osób, które miały okazję testować Renault Megane. Model został oceniony bardzo pozytywnie nie tylko ze względu na atrakcyjny wygląd. Ośmiu na dziesięciu badanych uznało Renault Megane za dynamiczne auto z dobrym przyspieszeniem, a dziewięciu na dziesięciu czuło się w nim bezpiecznie. Ponadto 91% badanych uważa, że Renault Megane spełnia ich oczekiwania, a 93% posiadaczy samochodów innych marek pozytywnie oceniło ten model po jeździe testowej.

W ramach akcji 365 dni testów Renault każda zainteresowana osoba może przetestować auta Renault i zastosowane w nich rozwiązania ułatwiające kierowcom jazdę. Do testów dostępne są Renault Megane i Kadjar. Na jednodniowe jazdy testowe można umówić się za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie testujzpasja.pl

Renault Polska

Renault jest obecne w Polsce od 1991 roku i jest jednym z głównych graczy na rynku motoryzacyjnym. W 2018 roku Grupa Renault osiągnęła rekord sprzedaży na terenie Polski. Zarejestrowano 64.217 nowych aut marek Renault i Dacia.

Zgodnie z hasłem marki – Easy Life, Renault tworzy innowacje, które ułatwiają życie klientom. Produkty i usługi marki są przyjazne użytkownikom i uwzględniają ich różnorodne potrzeby. Samochody Renault wyposażono w nowoczesne rozwiązania, które pozwalają pozostać w stałej łączności z pracą i domem np. dzięki współpracy samochodu ze smartfonem. Systemy multimedialne takie jak R-LINK 2 sprawiają, że dotarcie do celu staje się łatwiejsze, a podróż sprawia jeszcze większą przyjemność. Samochody Renault posiadają również liczne systemy wspomagające prowadzenie, dzięki którym jazda może być bardziej bezstresowa, bezpieczna i płynna. Aktywny regulator prędkości, systemy kontroli martwego pola i wspomagania parkowania Easy Park Assist to tylko przykłady stosowanych rozwiązań.

 

 

źródło: Renault Polska

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o