Chat with us, powered by LiveChat

Dyrektor generalny Groupe PSA w Polsce z tytułem Moto Menedżera Roku

1 40

Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny Groupe PSA w Polsce, wyróżniony tytułem Moto Menedżera Roku przyznawanym w ramach Rzeczpospolita Moto Awards, nagrody dziennika „Rzeczpospolita” i portalu moto.rp.pl

Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny Groupe PSA w Polsce, w uznaniu za udane połączenie na polskim rynku dwóch organizacji – Groupe PSA i Opla, został wyróżniony tytułem Moto Menedżera Roku. Nagrodę odebrał z rąk Cezarego Szymanka, redaktora naczelnego rp.pl (Rzeczpospolita) podczas Poznań Motor Show 2019.

„Ubiegły rok stał pod znakiem dołączenia marki Opel do Groupe PSA. To zawsze wyzwanie, bo trzeba wykorzystać to, co jest najlepsze w każdej organizacji. Kluczowe jest tu wykorzystanie potencjału ludzi i to się doskonale udało” – powiedział Wojciech Mieczkowski. – „Udana fuzja to jednak nie wszystko. Bycie menedżerem w tej branży oznacza dzisiaj zupełnie nowe wyzwania, których kumulacji w takiej skali nie obserwowaliśmy do tej pory. Elektryfikacja, nowe bardzo restrykcyjne normy emisji, zmiany sposobów sprzedaży, postępująca autonomiczność samochodów oraz rosnące oczekiwania klientów wobec produktów. To wszystko wpływa na rynek i na to, jak trzeba na nim funkcjonować. Wyzwań dla menedżerów motoryzacji będzie na pewno coraz więcej. Musimy się do nich dostosować, żeby wygrywać.” – dodał Mieczkowski.

Wojciech Mieczkowski obchodzi w tym roku rocznicę 25-lecia pracy w branży motoryzacyjnej. Od 1 sierpnia 2018 roku pełni funkcję dyrektora generalnego Groupe PSA w Polsce. Grupa, do której należą marki Peugeot, Citroën, DS, Opel oraz Free2Move jest jedną z największych na polskim rynku motoryzacyjnym. W 2018 roku łączna sprzedaż nowych samochodów osobowych i dostawczych do 3,5t Groupe PSA w Polsce przekroczyła liczbę ponad 75.000 sztuk, a udział w rynku osiągnął poziom 12,53%.

 

Groupe PSA

Groupe PSA zapewnia użytkownikom wyjątkowe doznania za kierownicą i dostarcza innowacyjnych rozwiązań w zakresie mobilności, spełniających oczekiwania klientów na całym świecie. Grupa posiada pięć marek: Peugeot, Citroën, DS, Opel i Vauxhall oraz zróżnicowaną ofertę usług związanych z mobilnością i inteligentnym zarządzaniem, dostępnych pod marką Free2Move. Ambicją Groupe PSA jest zdobycie pozycji wiodącego producenta samochodów i preferowanego przez klientów dostawcy usług związanych z mobilnością. Jest jednym z pionierów, jeśli chodzi o samochody autonomiczne i zapewniające dostęp do Internetu oraz usług online. Jej działalność obejmuje również finansowanie (Banque PSA Finance) oraz produkcję wyposażenia samochodowego (Faurecia). Więcej informacji można uzyskać na stronie groupe-psa.com/fr.

 

 

źródło: Peugeot Polska

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
Cindar Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Cindar
Gość
Cindar

Ten karierowicz dostał nagrodę. ???