Europejskie Sandero z logo Dacii

0 13

Jeszcze w tym roku Sandero firmowane przez Renault trafi na rynki południowoamerykańskie. W przyszłym roku model ten powinien się pojawić także na rynkach europejskich, ale na Starym Kontynencie będzie oferowany, jako Dacia. Jest to tym bardziej uzasadnione, że bazuje na tej samej platformie, co Logan. W Południowej Ameryce rumuński producent nie jest jednak znany (w przeciwieństwie do macierzystego koncernu), byłoby więc wielkim błędem marketingowym sprzedawanie go tam z logo Dacii.

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.


Sandero w Europie ma być pozycjonowane wyżej, niż Dacia, także pod względem ceny. Ma być „nieco droższy” od Logana, ale jednocześnie mówi się, że tańszy od Megane. Rozpiętość cenowa tych dwóch modeli jest jednak dość szeroka, miejmy więc nadzieję, że cena Sandero ostatecznie ukształtuje się raczej w „dolnej strefie stanów średnich”, jak powiedzieliby meteorologowie.


Europejskie Sandero produkowane będzie w Rumunii. Jest dość prawdopodobne, że koncern zaoferuje auto nieco bogatsze pod względem wyposażenia, ale także materiałów użytych do wykończenia wnętrza nowego modelu. Będzie to więc Dacia, która ma spore szanse poprawić wizerunek i prestiż marki i tak już znacząco podbite przez Logana. Może wówczas i polscy dziennikarze przestaną wybrzydzać, jak robili to w przypadku Dacii Logan, której nierzadko jeszcze nie widzieli, ale od razu krytykowali.

KG

Galeria

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
gość
Gość
gość

Jeżeli w tę stronę ewoluuje loganka to,
chapeau bas !
Czekam n sedana zrobionego w tym duchu !
Oby nie przesadzili z ceną !

gość
Gość
gość

To, że cena między Loganem a Megane … paranoja.
No chyba, ze dorzucą jakieś rzeczy których nie ma Logan (nowszy silnik np 1.2 16V) albo wyposażenie, bo jak nie to nie rozumiem czemu ma być droższy od Logana, no chyba, ze o 100€

Pio306
Gość
Pio306

Mam nadzieję, że zostawią w tym samochodzie przedni pas z reflektorami bez zmian. Usuną logo Renault a wstawią Dacii i będzie to całkiem ładny samochód… pod warunkiem… obcięcia rączek kombinatorom pragnącym popchnąć cenę tego modelu w górę cennika:-))))!

gość
Gość
gość

jako hatchback Sandero jest calkiem ladne
ale jako sedana, wolę już Logana ;-)