Chat with us, powered by LiveChat

Halloween z marką premium. DS prezentuje… dynię

8 1 197

DS Automobiles to marka premium koncernu PSA z Francji. W oczekiwaniu na nowy model DS8, o którym coraz więcej wiemy, przygotowała specjalną wersję… dyni na święto Halloween. To święto, które przywędrowało do Europy, w tym do Polski, ze Stanów Zjednoczonych. Obchodzone jest też w Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii a mimo że dzień nie jest świętem urzędowym, cieszy się po święcie Bożego Narodzenia największą popularnością. 

Głównym symbolem święta jest wydrążona i podświetlona od środka dynia z wyszczerbionymi zębami. Inne popularne motywy to duchy, demony, zombie, wampiry, czarownice, trupie czaszki, nietoperze, czarne koty itp. Dzieci przebierają się i chodzą po domach zbierając najrozmaitsze słodycze. Jeśli dzisiaj usłyszeliście natarczywy dzwonek i pukanie do drzwi to zapewne kolejna ekipa młodych ludzi chce wymusić ten swojego rodzaju okup.

DS Automobiles to marka, która kierowana jest do osób ceniących wysoką jakość, styl, design oraz indywidualność. W Polsce są na razie dwa salony – w Warszawie oraz polecany przez nas salon w Krakowie. Marka rozwija swoją ofertę, aktualnie oferuje dwa nowe samochody – DS3 Crossback oraz DS7 Crossback, których testy możecie znaleźć tutaj.

Wkrótce w ofercie ma się pojawić nowy DS4 Crossback oraz DS8, luksusowy sedan.

 

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
4 Wątki komentarzy
4 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
8 Autorzy komentarzy
SebaVernimpawelhksMateuszSzymon Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wolf
Gość
Wolf

Ile wam placa za promowanie tej marki?

Hipis
Gość
Hipis

He he następny zakochany w pasacie poluzuj gumę w majtkach i zmień stronę

Atom
Gość
Atom

A to ciekawe? Francja to kraj laicki, tj. taki, w którym to co religijne, szczególnie katolskie, nie ma co szukać w przestrzeni publicznej. A tu promocja religii celtyckiej.

Szymon
Gość
Szymon

kłamstwo, jest 24 grudnia, tzw. wielkanoc i sylwester

wszędzie rządzą nami przez religię.

Mateusz
Gość
Mateusz

-Mamo, mamo, dlaczego nie będziemy brać
udziału w Halloween
-Bo to nie jest Polskie święto Dżesika.

pawelhks
Gość
pawelhks

Ja obchodze halołin – szerokim łukiem

Vernim
Gość
Vernim

Na francuskich profilach w mediach społecznościowych też nawiązali do Halloween? Jak studiowałem to prowadzący przedmiot propedeutyka studiowania mówił, że we Francji ludzi wykształconych cechuje antyamerykanizm, że tam wykształconym nie wypada pić Coca-Coli oraz, że jak jakiś pracownik uczelni kupi sobie amerykański samochód to jest wykreślany z listy osób upoważnionych do parkowania na terenie uczelni. Halloween to ,,święto”, które do kontynentalnej Europy przyszło właśnie z USA.

Seba
Gość
Seba

Zachowaj dla siebie co robiłeś na studiach