III Ogólnopolski Zlot Dacii już w weekend

1 2

Już w najbliższy weekend odbędzie się III Ogólnopolski Zlot Dacii. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji. Serdecznie zapraszamy.

W najbliższy weekend imprez dla miłośników marki Dacia z pewnością nie zabraknie. Pisaliśmy już o Dacia Day, które odbędzie się w Wielkiej Brytanii. Spotkanie skupi setki właścicieli pojazdów tej marki. Wielka Brytania jest dla nas dosyć odległa, dlatego zapraszamy również na polskie wydarzenie. W ten weekend czyli w dniach od 25 do 27 sierpnia odbędzie się III Ogólnopolski Zlot Dacii. Francuskie.pl jest partnerem imprezy.

Zlot odbędzie się w Folwarku Zrębice niedaleko Olsztyna. Jest to ośrodek agroturystyki położony w urokliwym otoczeniu. Na miejscu można zakosztować przyjemnego klimatu oraz niepowtarzalnych doznań kulinarnych, gdyż znajduje się tam wędzarnia.

Podczas imprezy łączącej miłośników Dacii, nie zabraknie atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla młodszych uczestników zlotu. Będą konkursy z nagrodami, ognisko oraz mnóstwo dyskusji tych motoryzacyjnych i nie tylko. Organizatorzy zapowiadają zabawę do samego rana. :-)

W tym roku koszulki zlotowe będą żółte. W ubiegłorocznym wydarzeniu dominował czerwony. Oto wzór naklejki zlotowej.

Impreza rozpocznie się w piątek, ale chętni są mile widziani również w czwartek. W tym dniu odbędzie się wspólna kolacja. Organizatorem wydarzenia jest internetowy klub Dacii: daciaklub.pl.

Więcej informacji na stronie forum: www.daciaklub.pl

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
daniel... Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
daniel...
Gość
daniel...

a ja nic nie wiem!?